Rezultate te kerkimit per termin: +DVD

Total: 865
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.065Z

Pirateria në Kinë, jo vetëm DVD por edhe posterat

The Guardian ka publikuar sot një galeri me foto ku mund të dallohet qartë vjedhja që industria e filmit në Kinë i bën posterave të filmave hollivudianë. Guardian shkruan se DVD pirate nuk janë e vetmja gjë për të cilën duhet të shqetësohet Hollivudi, por edhe stili i marketingut tas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.004Z

Shoferi po ndërronte DVD-në kur ndodhi aksidenti?

Share Janë bërë publike fotot e para të fëmijëve të vdekur në aksidentin tragjik në një tunel zviceran. Ndërkohë janë rritur spekulimet se shoferi në momentin e aksidentit po ndihmonte një mësues që të ndërronte një DVD. Mediat spekulojnë se fëmijët e m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.186Z

"Enciklopedia", nis shpërndarja me DVD e disqe

"Enciklopedia Maqedonase" që shprehet kundër shqiptarëve po shpërndahet dhe po shitet me anë të DVD dhe CD në mbarë Maqedoninë. Agjencia e lajmeve Ina bën të ditur se për momentin ajo është bërë materiali më i kërkuar dhe më i preferuar tek qarqet intelektuale, studentët dhe nx

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.187Z

Maqedoni, dvd me enciklopedine ne tregun e zi

Edhe pse teksti i enciklopedise se re maqedonase eshte terhequr nga tregu, dvd me permbajtjen e saj kane dale ne shitje ne tregun e zi maqedonas. Lajmin e bejne te ditur mediat lokale, sipas te cilave dvd-ja eshte kerkuar nga nje numer i madh intelektualesh, studentesh dhe nxenesish. Sipa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.233Z

Reklama kundër duhanit në DVD-të e filmave

Në bazë të një marrëveshjeje të re, që po përshëndetet si një arritje historike, 6 studio të mëdha kinematografike kanë rënë dakord të përfshijnë reklama kundër duhanit në DVD-të e disa filmave që tregojnë njerëz duke pirë duhan. Pritet që këto reklama të përcjellin nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.499Z

Nis lufta psikologjike, një DVD e prishur zemëron rumunët

Kundrshtart Shtypi rumun: Shqiptart po bjn gjithka pr t sabotuar debutimin e Rumanis n Euro 2012 Pragndeshja Rumani-Shqipri nuk po prjetohet dhe aq mir nga rumunt, sidomos drejtues t futbollit dhe shtypit. Madje n kt t fundit flitet pr nj “sabotim” nga ana e Shqipris dhe i tremben nj pl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.233Z

Mberrijne DVD -te e Kayerispor nga Greqia

Mbreme, ne adrese te "timonierit" te bardhebluve, Mirel Josa kane mberritur dy DVD te ndeshjeve te fundit qe ka zhvilluar Kajserispor per Kupen Intertoto, me skuadren greke Larisa. Konkretisht behet fjale per ndeshjen e 15 korrikut luajtur e Greqi, qe pati perfunduar me rezultatin e bardhe 0 0 dhe p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama