Rezultate te kerkimit per termin: +Dajti

Total: 3205
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.676Z

Dajti drejt Spitalit Ushtarak

Niset drejt Spitalit Ushtarak, Dritan Dajti i plagosur rende gjate aksionit te sotem te policise ku mbeten te vrare gjashte persona. I shumekerkuari nga policia eshte nen shoqerimin e forcave “RENEA”. Njeriu me i kerkuar ne Shqiperi, Dritan Dajti ka vrare gjate nje rrethimi r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.557Z

Zyhdi Dajti fiton pafajesine

brbrGjykata e Tiranes ka shpallur te pafajshem ish- kreun e Inspektoratit Ndertimor Urbanistik Kombetar Zyhdi dajti Ai akuzohej per shperdorim detyre Gjykata argumentoi se fakti penal per kete ceshtje nuk ekziston Por gjyqtari Altin Abdiu arriti ne konkluzionin se Dajti nuk ka konsumuar asnje veper

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.764Z

Dritan Dajti kercenon Gjykaten

Në seancën e 228-të, i pandehuri Dritan Dajti i ka lënë mënjanë nënkuptimet dhe u foli në mënyrë të drejtperdrejtë gjyqtarëve që po e gjykojnë për gati katër vjet, por që ende s'po gjejnë një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.408Z

Dritan Dajti injoron gjykaten

Dritan Dajti ka bojkotuar seancen e pare te procesit ne ngarkim te tij, ku ai akuzohet per vrasjen e kater policeve. Ne salle kane qene te pranishem vetem dy nga nga bashkepunetoret e tij. Pavaresisht se gjykata kishte derguar fletethirrje per Dajtin ne menyre qe te ishte i pranishem ne g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.557Z

Dorezohet edhe Zyhdi Dajti

Zyhdi Dajti, shefi i Inspektoriatit të Ndërtimit, u dorëzua në policinë e Vlorës. Dajti u shpreh përpara mediave, pak para se të arrestohej nga policia, se ishte në dijeni të këtij lajmi vetëm nga mediat, natën e së enjtes.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.700Z

Disiplina anulon takimin Dajti-Korabi

Nga materialet e paraqitura nga Sektori i Garave te FSHF-se, Komisioni I Disiplines pasi degjoi dhe arbitrat , vezhguesin dhe delegatin si dhe shqyrtoi ne teresi dokumentacionin : vendosi: Per shkak te invadimit te fushes ne minuten e 67-te ndeshjes , nderhyrjeve e presioneve ndaj arbitrave kur lo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.851Z

Dritan Dajti "kërcënon" prokurorin

TIRANE – “Ta tregoj unë ty, se çfarë do të të bëj... të shohim si do vejë puna...". Dritan Dajti nuk kursen kërcënimet në drejtim të prokurorit të çështjes Eugen Beçi. I akuzuari si autor i masakrës së 7 gushtit 2009 në Durrës, ku ekzekutoi katër oficerë të skuadr�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama