Rezultate te kerkimit per termin: +Dalipi

Total: 2247
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.220Z

Kercenohet deputeti Alfred Dalipi

Nje tjeter incident eshte shenuar ne fushate, kete radhe ne rrethin e Korces. Disa persona i kane prere rrugen dhe kane kercenuar deputetin e Partise Socialiste Alfred Dalipi, i cili po zhvillonte fushate ne komunen Mollaj, ne fshatin Dvoran. I kontaktuar ne telefon nga Top Channel, deput

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.044Z

Dalipi-PS:

Opozita ngriti dje shqetesimin se Shqiperia eshte tashme e perfshire edhe ne harten e trafiqeve te armeve. Duke iu referuar nje raporti te CIA-s, deputeti socialist, Alfred Dalipi, akuzoi qeverine se tashme Shqiperia, pervecse permendet ne raportet nderkombetare per trafik droge, rezulton edhe per t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.219Z

Korcë, kërcënohet kandidati socialist Alfred Dalipi

Kandidati për deputet i PS në Korcë ka denoncuar në "News24" kërcënimet e bëra ndaj tij nga militantë të Partisë Demokratike. Dalipi thekson se militantët demokratë e kanë kërcënuar me jetë ndërsa policia ka refuzuar ta ndihmojë. KORCE- Kërcënohet kandidati për deputet i Pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.171Z

Bushati Dalipi te terheqe akuzat

Pas debateve te forta në Komisionin e Medias ku kryetares së KKRT-së i janë kërkuar raporte te plota mbi gjendjen e studios lëvizëse dhe shitjes së një pjese të aparaturave, kryetarja e KKRT-së ka dhene nje deklarate per shtyp. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.842Z

Dalipi: Tafaj, denderr sllav

Deputeti i Partise Socialiste, Alfred Dalipi, ka sulmuar perpiluesin e projektligjit, Eqerem Tafaj, keshilltar i kryeministrit, Sali Berisha. Sipas Dalipit, Tafaj eshte dhender i fqinjeve sllave. Ai tha se Tafaj ka kryer nje veper te shemtuar ne raport me Akademine e Shkencave. "Eshte shqipfoles dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.727Z

Dalipi: Do reflektojmë mbi kërkesat e prefektit

Këshilli Bashkiak Pas bllokimit prej dy muajsh të buxhetit të Bashkisë së Tiranës, mësohet se Këshilli Bashkiak do të propozojë ridiskutim të buxhetit për këtë vit. Lajmi bëhet i ditur nga kreu i Këshillit Bashkiak të Tiranës, Aldrin Dalipi, i cili tha se në mbledhjen e radhës s�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.480Z

Dalipi: Serbët këmbëkryq në ekonominë shqiptare

Alfred Dalipi është shprehur sot se serbët janë protagonistë të të gjitha projekteve qeveritare shqiptare. Sipas tij informatizimi i shkollave po bëhet nga kompani serbe, ndërkohë që edhe energjia importohej nga kompani serbe TIRANE- Ekonomia shqiptare po zaptohet nga serbët. Këto

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama