Rezultate te kerkimit per termin: +Damir +Fazlli

Total: 352
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.026Z

Damir Fazlliç dëshmon në Prokurorinë e Tiranës

Për herë të parë serbo-boshnjaku Damir Fazlliç dëshmon në Prokurorinë e Tiranës. Rreth ores 16.00 Damir Fazlliç është paraqitur në ndertesen e Prokurorisë ku është pyetur përreth 2 ore e 30 minuta nga prokurorët e çështjes Dritan Rreshka dhe Besim Cani. Pasi ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.770Z

Shyhet seanca gjyqësore për Damir Fazlliç

Është shtyrë sot seanca gjyqësore ndaj biznesmenit Serbo- Boshnjak Damir Fazlliç. Avokati i biznesmenit Fazlliç, ka deklaruar se akuzat e ngritura ndaj klientit të tij janë të paligjshme. Genc Gjokutaj është shprehur sot se prokuroria e akuzon Fazlliç për pastrim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.884Z

Deputeti Spartak Braho:Unë nuk jam Damir Fazlliç

TIRANE- “Unë nuk jam Damir Fazlliç, njeriu të cilin Berisha e futi dhe e uli në krah të tij në mbledhjet e Komitetit Shtetëror të Sigurisë Kombëtare”.Kështu është shprehur deputeti Spartak Braho, në një deklarat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Berisha: Opozits ia sjellim Fazlli

sht shoqruar me debate t shumta seanca e djeshme parlamentare, ku kryeministri Sali Berisha ka reaguar ashpr ndaj akuzave t opozits pr bashkpunim t tij me biznesmenin Damir Fazlli. Berisha, ka ironizuar dhe krcnuar deri diku opozitart duke u shprehur se nse ata pranojn , ai sht i gatshm t sjell n Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.030Z

Fazlliç,pyetet nga Prokuroria e Tiranës

Për herë të parë serbo-boshnjaku Damir Fazlliç dëshmon në Prokurorinë e Tiranës. Rreth ores 16.00 Damir Fazlliç është paraqitur në ndertesen e Prokurorisë ku është pyetur përreth 2 ore e 30 minuta nga prokurorët e çështjes Dritan Rreshka dhe Besim Cani. Pasi ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.072Z

Krimineli ynë, Damir Fazlliç

Profili kriminal i mikut të qeverisë shqiptare, sipas medias boshnjake “Ko je Damir Fazlic” (Kush është Damir Fazlliç)?Në Shqipëri dihet botërisht se është mik personal i kryeministrit Sali Berisha, ortak me shumë qeveritarë dhe ndihmës të qeveritarëve, blerës i d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.989Z

Fazlli, do t hetohet n gjendje t lir

Hije dyshimi mbi akuzat ndaj biznesmenit boshnjak, Damir Fazlli. Ai sht ln i lir pr tu hetuar n gjendje t till. Asgj nuk shte ditur pr mediat nse Fazlli ka paguar pr tu hetuar n gjendje t lir. Vendimi sht marr nga Prokuroria Federale e Bosnjes. E njjta gj nuk ka ndodhur me ish komandantin serb t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama