Rezultate te kerkimit per termin: +Damir +Fazllic

Total: 409
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.629Z

Tirane, rishfaqet Damir Fazllic

Ne Tirane eshte rishfaqur Damir Fazllic. Afaristi serbo-boshnjak eshte diktuar nga deshmitare dhe kamera amatore ne ambientet e hotel “Sheraton” sot pasdite, pikerisht atje ku po qendron edhe ekipi i Milanit per ndeshjen miqesore me Shqiperine. Nuk dihet qellimi i kesaj vizit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.021Z

Damir Fazllic padit Prokurorine

Biznesmeni boshnjako-britanik, Damir Fazllic ka paditur Prokurorine e Tiranes. Ai kerkona nga Gjykata e Tiranes rrezimin e vendimit te marre nga Prokuroria e Tiranes per zgjatjen e hetimeve ndaj tij. Dje avokati i tij mbrojtes, Genc Gjokutaj ka depozituar nje kerkese qe mban numrin 771 dhe me objek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.109Z

Bosnje, arrestohet Damir Fazllic

Damir Fazllic, nje personazh i mirenjohur ne qarqet qeveritare shqiptare dhe ato politike te Ballkanit dhe i veshur me mistere per shkak te bizneseve te shumta ndermjetesuese, eshte arrestuar sot ne Bosnje. Serbo-boshnjaku, i vene nen akuze per shantazh financiar, ishte nje person i kerkuar dhe he

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.662Z

Hetime ndaj Damir Fazllic

Njesia e specializuar Task- Force ne prokurorine e Tiranes merr ne dore hetimet e nisura kryesisht ndaj biznesmenit serbo –boshnjak, Damir Fazllic. Nje dite pasi Prokuroria e Pergjithshme zyrtarizoi regjistrimin e procedimit penal ndaj njeriut qe dyshohet te kete pastruar para me ndihmen e di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.824Z

Mbyllen hetimet ndaj Damir Fazllic

Tirane- Prokuroria e Tiranes ka deshtuar me hetimet ne ngarkim te biznesmenin Damir Fazllic. Per muaj me radhe organi i akuzes u perpoq qe te gjente prova kunder biznesmenit boshnjako-britanik, por dje ka vendosur qe t'i pezulloje ato, per mungese te provave. Dje ishte edhe afati i fundit te hetimev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.364Z

Konfirmohet arrestimi i Damir Fazllic

Konfirmohet arrestimi i Damir Fazllic. Policia e Bosnjes ka konfirmuar per Top Channel ndalimin e personit qe po shkakton mjaft polemika ne Shqiperi per shkak te dyshimeve te hedhura vazhdimisht nga opozita per lidhjet e tij, jo vetem politike, me drejtuesit e mazhorances aktuale. Ne nje prononcim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.903Z

Hetimet, Damir Fazllic ne Tirane

Biznesmeni serbo-boshnjak, Damir Fazllic, ndodhet ne Tirane pasi i eshte pergjigjur pozitivisht fteses se Prokurorise per te deshmuar. Lajmi konfirmohet nga burime konfidenciale, nderkohe qe mesohet se Fazllic do te pyetet ne prokurorine e Tiranes. Biznesmeni eshte nen hetim per pastrim p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama