Rezultate te kerkimit per termin: +Dance

Total: 1013
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.198Z

"Skampa Dance Competition"

"Parfumi" dhe "Tavolina" ishin dy shfaqjet koreografike të interpretuara në natën e dytë të festivalit mbarëkombëtar "Skampa Dance Competition", i cili po organizohet në qytetin e Elbasanit. "Parfumi", bazuar mbi veprën e Patric Suskin, dhe muzikë të Tom Tykwer, është performuar nga tru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.047Z

Liverpuli kryeqyteti i kërcimit lap-dance

Liverpuli ka mundur rivalët duke e rrëmbyer titullin e këtij viti. Në fakt nuk bëhet fjalë për futbollin por për lap-dancing. Qyteti kryeson në këtë garë ndërsa The Sun ka konstatuar se në këtë qytet ka më shumë klube striptizmi për popullësi në raport me çdo q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.373Z

"Performance", premiere e "Dance Theatre"

"Performance" eshte titulli i shfaqjes se zhanrit "dance-theatre", premiera e se ciles u shfaq keto dite ne Teatrin Kombetar te Prishtines. Premiera e pergatitur nga koreografi dhe regjisori Gjergj Prevazi me trupen e baletit te Kosoves u mireprit nga artdashesit e shumte, te cilet mbushen per dy mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.177Z

‘Shqip Dance’ apo ‘Arabic Dance’?

Klipi më i ri i lansuar nga Etnon feat Lyrical Son, ka arritur një numër të konsiderueshëm të klikimeve. Shqip Dance është projekti i ri i nxjerrë nga grupi Etnon dhe Lyrical Son i cili për vetëm tre ditë ka arritur më shumë se 86

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.945Z

Albania Dance Meeting

pEdicioni 8-te i Albania Dance Meeting Festivali Internacional i Dansit Kontemporan starton neser ne Durres Drejtori i ketij festivali koreografi Gjergj Prevazi pohon se Ne edicionin e tete ka me pak shfaqje se heret e tjera pasi ky aktivitet ka qene i braktisur nga ndihma financiare kur eshte kerku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.861Z

Dance Challenge zbulon talentet

Të përgatitur nga mësuesja e muzikës Afërdita Harka dhe nga balerina Fioralba Kyçyku, nxënësit e shkollës Kongresi i Lushnjes fituan të dielën në mbrëmje çmimin e parë në konkursin Dance Challenge. Konkursi u zhvillua në skenën e madhe të Universitetit të Arteve. Për herë të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.337Z

Electra keshilla per lap dance

Te pish shume uje, te mos hash shpifesira, te besh yoga, shume palester dhe ...lap dance. Ish baywatch, Carmen Electra, me sexy dhe e parezistueshme se kurre tregon se sekretet e bukurise, eliksirin e vertete dhe te sakte per te transformuar edhe me pak terheqeset, ne joshese sex bombe. K

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama