Rezultate te kerkimit per termin: +Danimark

Total: 1239
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.801Z

Formacionet zyrtare Portugali – Danimarkë

Ndeshje tjetër e rëndësishme në grupin I është ajo mes Portugalisë e Danimarkës, 2 rivalëve direktë për kualifikim të Shqipërisë. Këto janë formacionet. Portugali – Patrício, Cédric, Ricardo Carvalho,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.040Z

Edita Tahiri në Danimarkë

Zëvendëskryeministrja e Kosovës, Edita Tahiri, gjatë vizitës zyrtare në Danimarkë, është pritur në një takim nga kryesuesi i radhës i Presidencës së BE, Nicolai Wammen, ministër për Evropën në qeverinë dan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.040Z

Shqipëria mposhti Danimarkën (FOTO)

Kanë mbetur edhe tre ditë deri te ndeshja e vlefshme për Euro 2016, ndërmjet Shqipërisë dhe Danimarkës, por rezultati i saj tanimë dihet. Shqipëria fiton 2-1 ndeshjen. Të paktën ky rezultat u pa sot në tabelën e njoftimeve në sta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.928Z

Seks me kafshë, shtohen bordellot shokuese në Danimarkë

KOPENHAGEN – Bordellot ku njerëzit paguajnë për të kryer marrëdhënie seksuale me kafshë të ndryshme, po shndërrohen në një plagë të vërtetë sociale në Danimarkë. Veçanërisht në internet, k&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.853Z

Inspirim për Danimarkën

Kryetarja e Komisionit për Çështje të BE-së nga Danimarka, Eva Kjer Hansen ka bërë lajka Komisionit parlamentar të Kosovës për Integrime Evropiane. Ajo i ka quajtur ata inspirim për Danimarkën se sit ë jenë më kritik pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.446Z

Hoxhaj kërkon përkrahjen e Danimarkës

Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka pritur të mërkurën në takim ministrin për Tregti dhe Çështje Evropiane të Danimarkës, Nick Hækkerup, i cili po qëndron për një vizitë zyrtare në Kosov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.286Z

Stuhia i merr jetën një kosovari në Danimarkë

Era e fortë në Danimarkë i mori jetën kosovarit nga Kaçaniku, Xh.A. Azilkërkuesi nga Kosova, në Danimarke gjeti vdekjen kur ai deshi të bëjë fotografi të stuhisë që goditi Danimarkën pasditen e djeshme. Burimet e Indeksonline k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama