Rezultate te kerkimit per termin: +Dashnor

Total: 2259
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.277Z

Prokuroria nis hetimet për Dashnor Sulën

Share Prokuroria e Elbasanit ka nisur hetimet për incidentin në stadiumin e Peqinit në takimin e së shtunës Shkumbini-Flamurtari, ku deputeti Dashnor Sula dyshohet për gjuajtje me armë. Prokurori Ervin Goga tha në telefon për Vizion Plus se policia ka dorëzuar në organin e akuzës dosj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.345Z

Prokuroria: Pistoleta e Dashnor Sulës ishte lodër!

Share Prokuroria e Elbasanit ka përgënjeshtruar të gjithë, madje edhe vetë Dashnor Sulën. Sipas saj, arma që është përdorur në ndeshjen Shkumbini-Flamurtari, ka qenë një pistoletë lodër. Në raportin e vëzhguesve të FSHF-së thuhej qartë që është qëlluar me pistoletë në dho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.621Z

Këngëtari Dashnor Diko i shpëton për mrekulli sulmit në Berlin

Këngëtari Shqiptar, Dashnor Diko një ditë më parë ka qenë me familjen në tregun e krishtlindjeve në Berlin, aty ku edhe ndodhi sulmi që la të vdekur 12 persona Në një postim në FB, Diko thotë se kishte qenë aty me familjen e tij një ditë më parë, duke falenderuar zotin që i ka s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.622Z

Këngëtari Dashnor Diko: Si i shpëtova masakrës së Berlinit

12 persona humbën jetën dhe 50 të tjerë u plagosën mbrëmjen e djeshme në Berlin. Një sulm terrorist i ngjashëm me atë të Nicës futi në panik qytetin gjerman. Por edhe Dashnor Diko ka qenë afër ngjarjes ku ndodhi tragjedi, por ka shpëtuar mrekullisht. Faleminderit o Zo! Në Berlin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.479Z

Disiplina dënon Dashnor Sulën

Deputeti i Partisë Demokratike në Qarkun e Elbasanit Dashnor Sula, një nga donatorët e klubit të futbolli Shkumbini, dhe i shfaqur shpesh në media si tifoz problematik është dënuar nga komisioni i disiplinës në FSHF. Pamjet filmike të dhun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.336Z

Dhuna në stadium, Prokuroria: Dashnor Sula përdori armë lodër

TIRANË- Arma e përdorur në stadium në ndeshjen mes Shkumbinit dhe Elbasanit ka qënë lodër. Në këtë përfundim ka dalë Prokuroria e qytetit të Elbasanit në raportin e saj pë incidentin e ndodhur në fushën e gjelbërt të Peqinit.Ndërkohë, në raportin e vëzhguesve dhe të arbitrit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.282Z

FSHF: Dashnor Sula rrezikon përjashtimin

TIRANE- Deputeti i Peqinit Dashnor Sula, rezikon të dënohet nga Federata Shqiptare e Futbollit në rast se në procesverbalit e vëzhguesit të federatës që ka ndjekur ndeshtjen e futbollit Shkumbini-Peqini, është shënuar se të shtënat me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama