Rezultate te kerkimit per termin: +Daul

Total: 896
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.681Z

Daul për skandalin Pangon

Në intervistën dhënë për Top Channel, kreu i PPE-së, Josef Daul, komentoi edhe çështjen “Pango”, të cilën e quajti skandaloze. Joseph Daul - Duhet që në jetën e një ministri, apo të një vendimarrësi të respektohen disa norma, qoftë edhe në jetën private. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.228Z

Reagojnë shqiptarët, Daul kërkon ndjesë

Nga profili i Jospeh Daul ne Facebook Pas reagimit të shumë shqiptarëve, kreu i grupit të djathtë të PPE, Joseph Daul ka kërkuar ndjesë lidhur me deklaratat e tij në adresë së liderit të opozitës, Edi Rama. Në profilin e tij në Facebook, pas marrjes së shumë reagimeve nga qytetarët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.681Z

Daul: Demokracia po funksionon

Në një intervistë ekskluzive për Top Channel, kreu i Partive Popullore Europiane, Josef Daul, foli për klimën politike në Shqipëri. Ai tha se demokracia në Shqipëri është funksionale. (UPDATE) TCH - Zoti Daul, ju keni firmosur një letër bashkë zotin Martin Schulz, në të c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.225Z

Daul e Frattini, si berishianë llogoresh

Share Francezi Joseph Daul thotë: Miku im Berisha, ti ke të drejtë dhe unë e di që ne kemi kaluar së bashku disa net pa gjumë me kandidatin socialist, që ndofta është pak i sëmurë mendor. Të nesërmen i mban iso italiani Franco Frattini: Është e tmerrshme, ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.468Z

Josep Daul prish festën e PD

Joseph Daul, kryetari i Partive Popullore Evropiane, vendosi qetësi, duke prishur atmosferën e festës në sallën e Pallatit të Kongreseve, ku festohej 25- vjetori i themelimit të PD. Pasi përshëndeti 25- vjetorin e PD dhe bëri vlerësimet e tij për Berishën dhe Bashën, Daul i bëri th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.105Z

Daul: Marrëveshja Berisha-Rama, një ëndërr

Kreu i grupit të PPE-së: Të shikojmë zgjedhjet e ardhshme, jo të shkuarat Kryetari i grupit të Partive Popullore të Parlamentit Europian, Joseph Daul, deklaroi 24 orë para vizitës së tij në Tiranë se arritja e një marrëveshjeje mes Berishës dhe Ramës mund të konsiderohet një &ldquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.774Z

Kriza shqiptare, Daul sërish në Tiranë

Daul ishte i pranishëm në darkën e famshme në Strasburg, ku ishte i pranishëm kryeministri Berisha, kryesocialisti Rama. Dy ditë më parë, Daul dhe kreu tjetër i grupimit politk në PE, Martin Schulsz me anë të një deklarate bënë të ditur se tentativat e tyre për zgjidhjen e krizës k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama