Rezultate te kerkimit per termin: +David +Bailey

Total: 17
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:09.963Z

Edhe i biri i David Becham model

Romeo Beckham, i cili është djali i futbollerit të famshëm, David Beckham ka vendosur t’i shkoj hapave të babait por, jo në futboll. Siç e dimë, David është shëndërruar kohëve të fundit edhe në model duke pozuar p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.080Z

Mbreteresha Elizabeth mbush 88-vjec

0 Per te festuar 88 vjetorin e saj te lindjes Mbreteresha Elizabeth deshironte nje protret te ri Nje ima

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.924Z

NATO po e shndërron Shqipërinë në adresën e sigurtë të investimeve të huaja

Marrja e ftëses për anëtarësim në NATO jo vetëm që ka çelur rrugën e anëtarësimit të shpejtë edhe në Bashkimin Europian, por po e shndërron Shqipërisë në një vend mjaft tërheqës për investitorët e huaj. Kështu ka deklaruar dje Liam Bailey, drejtori i “David Stanley Re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.167Z

Mbretëresha e Anglisë feston 88 vjetorin. Jeta e saj e treguar në foto

Transmetuar më 22.04.2014 - 09:32 Një fotogaleri që përshkruan jetën e mbretëreshës  Elissabeta e II që nga fëmijëria e hershme deri sot, në 88 vjetorin e lindjes së saj. Mbretëresha dje mbushi 88 vjeç.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.813Z

Mbretëresha Elisabeta II mban gjerdan me 16 diamantë

Mbretëresha Elisabeta II është monarkja e parë që ka 65 vite në fron, por që arriti të ketë dhe një jubile safiri. Jubilet e safirit përkujtojnë jetën dhe sundimin e mbretërve. Elisabeth është sovrania e parë britanike që e mban këtë fron. Forcat mbretërore demonstruan me armë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.405Z

Kur rrëshqitja nga shkallët lëvizëse nuk shkon siç duhet

Shumë banorë janë tunduar të zbresin në mënyrën më të shpejtë nga shkallët lëvizëse të kësaj metroje në Londër. Por kjo video me siguri i ka bërë ata të ndërrojnë mendim. Klipi tregon se si një burrë rreth të 30-ave rrëshqet nga pjesa anësore e shkallëve kur më pas rrëz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.804Z

Elisabeta e II feston 65 vite në fron

62 të shtëna nga organizata ushtarake e nderit  në kullën e Londrës iu dedikuan Elisabetës së dytë si monarkja me mbretërimin më të gjatë në fronin anglez. E hena shënon jubileun se zafirit  të mbretëreshes, ose  65 vjet në fron, dhe Elisabeta ëhstë e para monarke q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama