Rezultate te kerkimit per termin: +David +Cohen

Total: 115
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.673Z

Kryeministri Berisha pret ambasadorin e ri të Izraelit, zotin David Cohen  

Kryeministri Berisha, priti sot ne një takim ambasadorin e ri te shtetit te Izraelit, zotin David Cohen, me rastin e fillimit te misionit te tij ne Shqipëri. Duke uruar  Ambasadorin Cohen për detyrën e re si Ambasador i Jashtëzakonshëm dhe Fuqiplote i Shtetit te Izraelit ne Shqipëri, Kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.777Z

Zv.kryeministri Meta takon David Cohen

Ambasadori Zv/kryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, z.Ilir Meta, priti dje ambasadorin e shtetit të Izraelit, të akredituar në Tiranë, z.David Cohen, me rastin e paraqitjes së letrave kredenciale. Meta vlerësoi marrëdhëniet tradicionale që ekzistojnë mes dy vendeve, si dhe bash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.756Z

Kryetarja e Kuvendit pret ambasadorin e ri të Izraelit në Shqipëri, David Cohen.

  Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli priti sot ambasadorin e ri të Izraelit në vendin tonë David Cohen, shoqëruar dhe nga zonja e tij. Kryetarja e Kuvendit shprehu kënaqësinë e veçantë për takimin me ambasadorin izraelit, vend me të cilin, Shqipërinë e lidh një histori guxim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.810Z

David Cohen Shqiperia vend i sigurt per investitoret izraelite

Ambasadori izraelit në Shqipëri z. David Cohen ka zhvilluar një rradhë vizitash në qytete të ndryshme shqiptare për të parë mundësi bashkëpunimi mes tyre dhe Izraelit. Z. Cohen është pritur në Gjirokastër prej kryetarit t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.786Z

Meta takim lamtumire me Cohen vleresohet rritja e bashkepunimit me Izraelin

Transmetuar me 24022015 - 1630 Ilir Meta David Cohen PUBLICITET Tirane 24 shkurt 2015 NOAal - Kryetari i Kuvendit Ilir Meta gjate nje takimi lamtumire me Ambasadorin e Izraelit David Cohen ka vleresuar punen e tij dhe te Ambasades

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.757Z

Cohen, koha për Haleluja

Më 19 shkurt, Leonard Cohen do të interpretojë koncertin e tij të parë në SHBA pas 15 viteve. Paraqitja në New York’s Beacon Theatre do të shënojë ndalesën e fundit të turneut botëror, disi të pamundshëm, të këngëtarit dhe kantautorit kanadez, që ka filluar majin e kaluar në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.838Z

Korçë, Cohen takim me specialistë të bujqësisë

Ambasadori izraelit në Tiranë, David Cohen, zhvilloi një vizitë në qytetin e Korçës, ku pati një takim me drejtues dhe specialistë të bujqësisë. Ambasadori u njoh me situatën dhe ecurinë e bujqësisë në qarkun e Korçës dhe ofroi ndihmën izraelite në këtë drejtim. Ambasadori Coh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama