Rezultate te kerkimit per termin: +David +Trezeguet

Total: 98
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.864Z

Corinthias ëndërron David Trezeguet

David Trezeguet mund të bashkohet me brazilianët e Corinthians edhe pse një transferim i tillë duket shumë i vështirë. “Për ne do ishte një nder ta kishim këtu por do flasim në fund të sezonit. Nëse është e mundur, normalisht që do besonim tek ai. Objektivi jonë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.079Z

David Trezeguet nënshkruan me Newells Old Boys

Ish-sulmuesi i Juventusit, David Trezeguet, ka nënshkruar kontratë njëvjeçare me klubin argjentinas, Newell’s Old Boys. “Mirë se vjen Mbreti David. Po ta jap fanellën që do të lejojë të komunikosh me publikun që nga sot”, ka thënë presidenti i klubit, Guillermo Lorente

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.499Z

Milani hedh sytë nga David Trezeguet

Kuqezinjtë duan francezin pas dështimit me Dzekon, Huntelarin dhe Luis Fabianon Galiani është parë të darkojë me menaxherin e sulmuesit bardhezi Antonio Kaliendo. Pas vështirësive dhe pamundësisë për të veshur kuqezi lojtarë si Dzeko, Huntelar dhe Luis Fabiano, Milan duket se ka hedhu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.615Z

Trezeguet mund të largohet

Antonio Caliendo, menaxher i sulmuesit të Juventusit, David Trezeguet, nuk e ka përjashtuar mundësinë që asistuesi i tij të largohet nga “Zonja e Vjetër” në fund të këtij sezoni. “Janë disa probleme që duhet të zgjidhen, ai ka kontratë edhe një vit. Është e qartë se Juventu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.621Z

Trezeguet, drejt Francës

Nga Express më 26 korrik 2011 në ora 19:01 Ish-sulmuesi i Francës David Trezeguet është i gatshëm të kthehet në vendlindjen e tij, pas largimit nga klubi spanjoll, Hercules. 33-vjeçari braktisi Herculesin, pas rënies në Secunda Divisionit dhe dëshiron të kthehet në Ligue 1 për ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.876Z

Vendosë Trezeguet

David Trezeguet ka vendosur përfundimisht për të ardhmen. Sulmuesi i famshëm francez edhe zyrtarisht është tërhequr nga futbolli. Ish sulmuesi i Juventusit dhe disa skuadra të tjera ishte shumë i kërkuar nga skuadra italiane, por që ka vendosur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.546Z

David Trezeguet mund të shkojë tek Milani

 “Nëse marrim një ofertë zyrtare, atëherë nuk do të na pengonte që të fillojmë negociatat me Milanin. Vlerësimi që bëjnë Leonardo dhe klubi për Trezeguet paraqet një mundësi të mirë për t’i diskutuar seriozisht gjërat. “Gjithmonë mund të gjejmë një zgjidhje kur të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama