Rezultate te kerkimit per termin: +De +Biasit

Total: 643
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.112Z

VIDEO e De Biasit që përloti gjthë shqiptarët!

Gianni De Biasi ka publikuar një video në Facebook që ka prekur mijëra shqiptarë. Videoja tregon çaste të historisë së Shqipërisë, jo vetëm asaj futbollistike. Shihni videon më poshtë:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.111Z

Krisje mes De Biasit dhe Dukës, e ardhmja e trajnerit në dilemë

Marrëdhëniet mes trajnerit Gianni De Biasi dhe Armando Dukës duket se nuk janë aq të ngrohta sa ishin pas ndeshjes me Danimarkën. Humbja me Portugalinë ka trazuar gjendjen në kampin kuqezi. Pas shpërthimit të Kaçes që u bë gati të lërë kombëtaren, por e ktheu vendimin pas ndërhy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.536Z

Foto/ Si u festua në Francë ditëlindja e De Biasit

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar disa foto të festimit të ditëlindjes së trajnerit të kuqezinjve Xhani de Biasi. Në këtë festë ishin të pranishëm thuajse të gjithë futbollistët e kombëtares, si dhe presidenti i FSHF-së, Armand Duka. Ndajeni këtë me të tjerët:NdarjeFac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.386Z

Sido që të jetë, shqiptarët, mirënjohje të përjetshme De Biasit

Tre milionë shqiptarë kanë një idhull të ri, më mirë të themi ndoshta e kishin prej kohe: Quhet Gianni de Biasi, falë tij futbolli shqiptar njohu fitoren e tij të parë në fazën finale të Europianit dhe golin e parë, të shënuar nga Armando Sadiku, prej të cilit u vendos sfida kund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.390Z

"Gazzetta dello Sport", reportazh dedikuar De Biasit

E përditshmja më e madhe e sportive në Itali, "Gazzetta dello Sport", i ka kushtuar një hapësirë të vecantë një reportazhi rreth eksperiencës së Gianni de Biasit në kyre të kuqezinjve. Fitorja e papritur në Aveiro me Por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.511Z

Duka në RAI 2: Ja e ardhmja e De Biasit në Kombëtare

Armand Duka i ka dhënë fund spekulimeve, duke thënë se, Gianni De Biasi do të jetë pjesë e Kombëtares shqiptare edhe për të paktën dy vite tjera. Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, gjatë një emisioni sportiv "Domenica Sportiva" në kanalin italian "Rai 2", ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.234Z

Mediat shqiptare publikojnë formacionin e De Biasit

Giani De Biasi thuhet se ka vendosur definitivisht për formacionin ndaj Portugalisë në sfidën e parë eliminatore. Mediat shqiptare kanë publikuar formacionin e De Biasit në formë grafike që pritet të jetë nesër në ndeshjen ndaj Portuga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama