Rezultate te kerkimit per termin: +Debatet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.889Z

Debatet midis kandidateve percaktojne pozicionet

Kandidatet presidenciale te Partise Republikane jane perballur me njeri tjetrin ne nje sere debatesh televizive me synimin per ti dhene votuesve nje ide mbi qendrimin e secilit pretendent per ceshtje te rendesishme. Debatet sherbejne per te percjelle mesazhet e kandidateve mbi veten dhe mbi kundersh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.567Z

Topi: Debatet e zgjatura vonojnë zgjidhjen

Duhet bashkëunim për të zgjidhur krizën politike. Ky ka qenë apeli i kreut të shtetit Bamir Topi, lidhur me situatën politike. I pyetur gjatë një vizite në bashkinë e Beratit, Presidenti Topi deklaroi se bashkëpunimi është shumë i rëndësishëm për zgjidhjen e krizës dhe për Shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.094Z

Debatet që vetëprovokon Edi Rama

Nga Mero Baze   Diferenca mes debateve që vetëprovokon Edi Rama dhe debateve që kanë mbajtur hapur kundërshtarët e tij, është thellësiht cilësore në favor të tij. Dhe kjo duke se nuk është rastësi, por strategji e tij. Është paksa mes të qenit hilanjoz dhe qesëndisës, n�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.157Z

Debatet mbi identitetin kombetar

Ne Kosove tashme nje kohe te gjate po zhvillohen debate nese krijimi i shtetit te ri ka percaktuar edhe krijimin e nje identiteti te ri kombetare. Per nje pjese te studiuesve e publicisteve kjo po ndodhe tashme si pjese e procesit shtet-formues ndersa per pjesen tjeter te tyre identiteti shteteror n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.075Z

Debatet ne Asamblene e PS-se

brbrVete lidershipi i PS-se u kujdes te publikonte debatet ne mbledhjen e fundit te Asamblese Kombetare Nuk munguan qendrimet sfiduese dhe deklaratat politike per mungese te demokracise se brendshme Ndryshimet statutore sipas modelit laburist u kundershtuan nga nje grup deputetesh Arta Dade kujtoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.106Z

Debatet publike, PS-ja trajnon deputetët

03/04/2009  Socialistët po përgatiten për tu përballur me mazhorancën Drejtojnë italianët Çështjet më të debatuara gjatë kësaj kohe në qendër të debateve të improvizuara Debatet publike që priten të jenë prezente gjatë ditëve të ethshme elektorale, improvizohen par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.615Z

DEBATET/ Braçe: Vrasjet i urdhëroi Berisha

Në 5-­vjetorin e 21 janarit, debati për zbardhjen e ngjarjes që la 4 viktima në bulevard mbetur ende pa të dënuar është bërë shkak për shkëmbime akuzash mes pozitës dhe opozitës në sallën e Kuvendit. Deputeti socialist Erjon Braçe kërkoi zbardhjen e ngjarjes dhe vënien para li

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama