Rezultate te kerkimit per termin: +Ded

Total: 1037
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.357Z

Përkujtohet heroi Ded Gjo Luli

MALëSI E MADHE- U kremtua në fshatin Deçiç të Malësisë së Madhe, 99 vjetori i ngritjes së flamurit kombëtar në këtë krahinë nga luftëtarët e udhëhequr nga Ded Gjo Luli, gjatë luftës me ushtrinë otomane. Në kujtim të heroit të luftëtarëve të tjerë të kësaj zone, është k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.553Z

21 janari, Rama viziton sot familjen e Hekuran Dedës

TIRANË- Kryetari socialist, Edi Rama viziton sot, familjen e një prej viktimave të 21 janarit, Hekuran Dedës. I shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Linda Rama, në një vizitë private, Edi Rama ka zgjedhur të bëjë këtë vizitë, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.084Z

Kryeministri Rama dhe Lindavizitë në familjen e Hekura Dedës

TIRANË - Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një vizitë në familjen e Hekuran Dedës, i vrarë në protestën e 21 janarit. I shoqëruar edhe nga bashkëshortja Linda kryeministri është mirëpritur nga vëllezërit Deda dhe nga e z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.556Z

Bajrush Morina ofendon Ilir Dedën

Gjatë debatit në KlanKosova, në temën ku bëhej fjalë se aderimi në parti bëhet për ndikim apo siguri, morën pjesë deputeti Ilir Deda, ish-kandidati i LDK-së Bajrush Morina, Ardian Arifaj dhe Laura Kryeziu. Në vazhdë të debati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.085Z

Kryeministri Edi Rama vizitë në familjen e Hekuran Dedës‏

TIRANE - Kryeministri Edi Rama, zhvilloi një vizitë në familjen e Hekuran Dedës, i vrarë në protestën e 21 janarit. I shoqëruar edhe nga bashkëshortja Linda, kryeministri është pritur nga vëllezërit Deda dhe nga e zonja e kësaj sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.545Z

Shkoder Gjykata jep arrest me burg per dy vellezerit Ded dhe Gjovalin Marku

Gjykata e Rrethit Shkodër dha sot masën e sigurisë "arrest me burg" për dy vëllezërit Ded dhe Gjovalin Marku, përkatësisht 35 vjeçar dhe 28 vjeçar, të cilët akuzohen për veprën penale "vrasje me dashje, e kryer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.967Z

Malësi e Madhe, 100 vjet nga kryengritja e Dedë Gjo Lulit

MALESI E MADHE- Perkujtohet 100 vjetori i kryengritjes së Malësisë së Madhe të udhëhequr nga Dedë Gjo Luli. Më këtë rast shoqatat “Dedë Gjo Luli” dhe “Malësia e Madhe” në SHBA me mbështetjen e Unionit Artis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama