Rezultate te kerkimit per termin: +Dedej

Total: 708
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.610Z

Durrës, Bujar Dedej: Ish-gruan e vrava për imoralitet

DURRES - Klienti im nuk e ka vrarë me dashje ish-gruan e tij Lime Dedej. Çifti kishte probleme imoraliteti. Ditën e vrasjes, djali 8-vjeçar i viktimës i ka thënë të atit se nëna e tij kryente veprime të turpshme në lokal. Kështu ka deklaruar dje në Gjykatën e Shkallës së Parë të Du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.684Z

Zonat e mbrojtura, Zamir Dedej: Jemi kundër dëmtimit

Nga Shkodra ku mori pjesë në një takim për promovimijn e turizmit të qëndrueshëm, kreu i zonave të mbrojtura u shpreh kundër shfrytëzimit të burimeve natyrore në Valbonë. Sipas tij, gjendemi përballë një fenomeni ku proçedurat ligjore janë të mbaruara nga qeveria e kaluar. Ndërti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.359Z

Dedej: Të ndalohet gjuetia e koralit dhe e kastravecit të detit

Koralet dhe kastraveci I detit i janë shtuar listës së specieve që nuk lejohet në mënyrë kategorike të peshkohen. Kreu i Agjencisë së Zonave të Mbrojtura Zamir Dedej gjatë prezantimit të propozimit në komisionin e veprimtarisë prodhuese tha se aktualisht nuk ka një inventarizim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.268Z

Zonat e mbrojtura, Dedej: Ligji i ri ndalon ndërtimin e HEC-eve

Në seancën e fundit të parlamentit është miratuar një ligj i rëndësishëm që ndalon ndërtimin e Hidrocentraleve në zonat e mbrojtura. Në një intervistë për Ora News, drejtori i Agjencisë Kombëtare të Zonave të Mbrojtura Zamir Dedej ka sqaruar risitë dhe ndryshimet që ka sjellë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.590Z

Vrasja me çekiç, dëshmia: Si e gjeta të mbuluar me gjak

DURRES- Shtëpia barakë e familjes Dedej, dje ishte kallkan. Hapat e dy vocërrakëve të pafat ishin tretur brenda një nate. Dikush tjetër kujdesej për ta, por jo nëna dhe babai i tyre. Fqinjë dhe të afërm të Lime Dedejt që iu ça kafka me çekiç dhe të bashkëshortit të saj vrasës, q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.624Z

Ekstradohet pedofili, filmonte abuzimet me të mitur dhe i hidhte në internet

Pensionisti nga Vora, Ahmet Dedej, i cili filmonte abuzimet me të miturit dhe i hidhte në internet, është ekstraduar në Itali pasi akuzohet për "Krime seksuale me një vajzë të mitur nën 14 vjeçe".Ndaj 69-vjeçarit Ahmet Dedej ka mbëritur një kërkesë për ekstradim nga gjykata e Saler

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.320Z

Durres burri vret gruan me mjete te forta

Vritet me mjete të forta nga bashkëshorti i saj Lime Dedej, 42 vjeçe. Krimi i rëndë brenda familjes është regjistruar mbrëmjen e sotme ne Durrës, ku shtetasi Bujar Dedej, 48 vjeç ka goditur me mjete të forta bashkëshorten e tij. Polici

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama