Rezultate te kerkimit per termin: +Deep

Total: 356
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.284Z

Transformimi i Johnny Deep

Johnny Deep është konsideruar si sex simboli më i lakmuar i Hollywoodit, por tashmë ai nuk njihet më. Transformimi i Deep, si pasojë e rolit të tij më të ri në fimin “Black Mass”. Aktori shfaqet me dhëmbë të thyera, me bark

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.710Z

Arsyet e ndarjes Deep-Vanessa!

LOS ANXHELOS-Arsyeja e vetme e ndarjes së Johny Deep nga Vanessa Paradis ishte monotonia e krijuar ne lidhje. Sipas “Radar Online”, Johny e ka lënë Vanessen sepse marrëdhënia e tyre është bërë e mërzitshme dhe dashuria dita-ditës &eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.956Z

Mashkulli idealme fytyrën eJohnny Deep

TIRANE- Femrat dëshirojnë që partneri i tyre të kishte fytyrën e Johnny Deep. Një studim i kohëve të fundit për dëshirat e femrave në lidhje me pamjen e partnerit të tyre ka treguar se 61% e të anketuarave kërkojnë që fytyra të jetë pikërisht ajo e Johnny Deep. Flokët më të buk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.847Z

Bateristi i Deep Purple n Tiran

ArtKontakt dhe Charls Entertainment jan 'arkitektt' e nj nate shum speciale rock-u n Tiran, me Ian Paice- bateristin themeluesin e grupit Deep Purple dhe Matt Filippini Band nga Italia. Do t jet nata e dymbdhjet e prillit, kur Ian Paice, bashk me grupin italian t rock-ut do t luajn muzikn e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.174Z

Mësime nga "Deep Purple"

  Rikthehet brenda vitit në Tiranë bateristi i "Deep Purple", Ian Paice. Dy arsyet e udhëtimit: takim me studentët e Akademisë së Arteve dhe koncert live në "Calvin"   Koncert i vërtetë rroku së shpejti në Tiranë. Publiku kryeqytetas (atij që ia mbajti xhepi), por jo vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.970Z

Bateristi i "Deep Purple", koncert ne Tirane

Mbremja e 12 qershorit po afron dhe konfirmimi. Bateristi legjendar i "Deep Purple", gati nje vit pas koncertit te madh ne Pallatin e Kongreseve, kthehet per te dhene nje koncert special, por edhe "keshilla" per ata qe e dine se cfare eshte roku i vertete. Rock-in Tirana, e tille do te jete mbremja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.638Z

Deep purple

Nga Edi Sara Shumëkush e ka pyetur veten dhe shpesh edhe shoqërinë mbi kuptimin dhe domethënien e ngjyrës së re qe selia e Partisë Socialiste ka adaptuar tashmë prej kohësh, atë vjollcë. Secili shpreh opinionin e tij dhe kërkon të gjejë njëfarë kuptimi mbi ngjyrën,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama