Rezultate te kerkimit per termin: +Deges

Total: 1314
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.451Z

PD shkarkon kryetarin e deges ne Prizren

Nga Express me 30 nentor 2010 ne ora 1314 Keshilli Drejtues i Partise se Drejtesise ne mbledhjen e mbajtur sot ka shkarkuar ish-kryetarin e deges se kesaj partie ne Prizren Munir Basha si dhe ish-anetarin e Kryesise Shend Kabashi. Basha dhe Kabashi jane shkarkuar per shkelje te statutit te parti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.714Z

Tirane vidhet zyra e deges se PD

PUBLICITET Tirane 22 janar 2016 NOAal- Vidhet me thyerje zyra e deges se Partise Demokratike ne Tiranebr br Gjate dites se djeshme nisen hetimet dhe po punohet per identifikimin dhe kapjen e autoreve sepse ne rrugen Gramoz Pashko eshte vjedhur me thyerje  zyra e deges se PD me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.972Z

Al Kaeda, arrestohet kreu i deges irakene

Kreu i deges irakene te rrjetit terrorist te Al Kaedes, Abu Omar al Baghdadi eshte arrestuar sot ne kryeqytetin iraken. Lajmin e kane bere te ditur autoritetet irakene te sigurise, sipas te cilave arrestimi erdhi pas nje operacioni te gjere te trupave irakene, i cili u organizua pas info

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.595Z

Fier, Murati zgjidhet kryetar i deges se PD

Dega e Partise Demokratike ne Fier zhvilloi diten e djeshme zgjedhjet per kryetarin e partise. Ferdinant Murati u rizgjodh serish ne krye te deges se demokrateve me 68% te votave ndersa Koci Papuciu, i cili kandidonte per here te pare per kete post, mori 32% te vota. 460 delegate u mblodhen ne teatr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.487Z

Lefter Kuqi kryetar i deges se LSI ne Athine

Levizja Socialiste per Integrim ka zgjedhur kryetarin e deges se saj ne Athine.I pranishem ne kete aktivitet politik Sekretari i Pergjithshem i Levizjes Luan Rama eshte shprehur se Levizja Socialiste per Integrim eshte forca e vetme politike ne spektrin politik ne Shqiperi e cila mbron me te gjitha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.061Z

Sulmohen zyrat e deges se LDK-se ne Prishtine

brbrKoalicioni me baze te gjere PDK-LDK ne Kosove ka sjelle edhe pakenaqesi Disa e kane shprehur me fjale ndersa te tjere kane tentuar ta bejne kete me vepra Persona te panjohur kane sulmuar zyrat e nje dege te Lidhjes Demokratike te Kosoves ne Prishtine Ata kane thyer xhamat e deges qe gjendet ne l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.203Z

Eltar Deda jep doreheqjen si kryetar i deges se PS

Vlore Pas debateve te shumta ne lidhje me ndryshimet ne statutin e PS-se dhe diskutimet e shumta me te deleguarit e rinj tensioni ka rene. Qyteti i Vlores eshte i pari qe ka zbatuar kete statut te ri te PS ku ka mirepritur si te deleguar nga qendra deputeten Valentina Leskaj qe do te merret me zhvi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama