Rezultate te kerkimit per termin: +Degradimi

Total: 1106
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.666Z

DEGRADIMI KINEMATOGRAFIK

Me ndihmën e debateve publike, kronikave, shkrimeve-kritike e eseve, viteve të fundit u dhanë indikacione konkrete se kinematografia kosovare s’është në gjendje të rilindet dhe ta tejkalojë nivelin lokal e rajonal, pavarësisht asaj se çfarë temash trajton dhe nga cilët autorë. Nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.919Z

Degradimi moral i Justin Bieber

Degradimi i Justin Bieber duket se nuk ka më ndalim. I arrestuar në muajin Janar për drejtimin e makinës nën efektin e drogës dhe alkoolit, 19-vjeçari nuk duket se i intereson aspak imazhi i tij publik. Këngëtari, në telashe me drejt&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.054Z

FOTOT/ Degradimi i TV publik, dhe një krahasim me TVSH(16+)

Nga Big Brother te skenat e seksit, Tv publike po njohin një degradim të madh, kështu shkruan Brian Viner për Daily Mail. Shpërthimi i tij vjen pasi kanali publik britanik Channel 4 transmetoi direkt konkurrentët e shfaqjes Naked dating, ku femra dhe meshkuj dolën nudo. Kjo skenë ka tërb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.216Z

Bledi Mane: Të ndalet degradimi i situatës në Përmet

Kisha ne Permet ne vitin 1930 Drejtori i Kulturës në Bashkinë e Përmetit, Bledi Mane, njëkohesisht bashkëpuntor i gazetës TemA, ka bërë një deklaratë për shtyp rreth situatës së krijuar në Përmet. Në deklaratë ai thotë se, “jam  personi që me detyrën e dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.440Z

Degradimi i mozaikut te Muzeut Kombetar

Vazhdon degradimi i mozaikut në fasadën e Muzeut Kombetar. Copëza të tij vazhdojnë të bien. Forumi për mbrojtjen e trashëgimisë kulturore ka akuzuar institucionet përkatese për indiferencë ndaj rrënimit të mozaikut. &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.949Z

Ben Blushi: Në PS ka ballistë. Taulant Balla është degradimi i PS

Deputeti Ben Blushi shprehet se në Partinë Socialiste ka ballistë dhe partizanë. Epitetin ballist Ben Blushi e përdori pasi drejtuesi i emisionit "Opinion" Blendi Fevziu shfaqi një video të Taulant Ballës. "Kjo ka ndodhur gjatë 70 viteve", u shpreh Blushi. Sipas Blushit, gjithmonë kanë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.491Z

Degradimi i demokratëve: Flamur Noka zgjedh kryetar të PD-së në Himarë. sekretarin e PBDNJ-së

Andrea Gjonim, sekretar i PBDNJ për Himarën deri më dje , është  zgjedhur kreu i ri i degës së PD në Himarë. Në nje njeh proces  fiktiv  te organizimit te  kësaj dege te re te PD dhe  me një Kuvend  ku morën pjesë vetëm  39 delegatë, shumica  jo anëtarë te PD, Gjani mor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama