Rezultate te kerkimit per termin: +Del

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.301Z

Juventus/ Del Piero shkarkon Del Nerin

Ndër më të mërziturit te Juventus për barazimin me Kievon është kapiteni Alesandro Del Piero. “Jam i mërzitur, sepse nuk shfrytëzuam shansin e fundit që kishim. E shkatërruam ëndrrën tonë për vetëm dy minuta. Për fat të keq golat e mi nuk mjaftuan. Nuk është aspak faji i st

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.708Z

Dëgjon zërin e Del Pieros, vajza del nga koma

Ky zgjim ishte një mrekulli nga Zoti. Nuk kam fjalë, pasi jemi të mbushur nga gëzimi dhe mirënjohje për të gjithë”. Janë këto fjalët e thëna nga babai i një vajze, e cila ka dalë nga koma pasi dëgjoi zërin e futbollistit të saj të dashur. Francesco, babai i Giadas, iu drejtua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.741Z

Del Neri në Juventus

Presidenti i Sampdorias, Riccardo Garrone, ka bërë të ditur se trajneri Luigi del Neri është larguar nga klubi dhe pritet të kalojë në Juventus. Më herët gjatë ditës së hënë, tashmë ish drejtori i përgjithshëm i Sampdorias, Giuseppe Marotta, i tha të përditshmes italiane La Sta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.601Z

Thaçi kritikon Del Ponten

Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi e ka cilësuar ish kryeprokuroren e Gjykatës së Hagës Karla Del Ponte si turpin e drejtësisë dhe të Drejtës Ndërkombëtare. Në një intervistë për Televizionin malazez Atlas Thaçi deklaroi se pretendimet e Del Pontes për trafikimin e or

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.678Z

Australi Berisha del fitues kunder Del Pieros

Alex del Piero ka qenë në një formë të shkëlqyer, por Sydney nuk i është përgjigjur nivelit të tij, ndaj dhe formacioni i drejtuar nga trajneri i ri Corica nuk e shmang dot humbjen. Në Brisbane, lojtarët e Roar fitojnë 4-2, pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.075Z

Dilema Del Piero

Alessandro del Piero i ka dhënë një shtytje Juventusit në ndeshjet e fundit, por paraqitjet e tij inspiruese kanë krijuar dilemë për presidentin Andrea Agnelli, i cili është duke u përballur me presion për të rishqyrtuar vendimin e tij për mosvazhdimin e kontratës së 37 vjeçarit, pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.526Z

Juventus konfirmon Del Nerin

Nga Express më 06 mars 2011 në ora 18:11 Juventus është zotuar të vazhdojë me trajnerin Luigi Del Neri, pavarësisht humbjes në shtëpi nga Milani, që i la ata 20 pikë prapa liderit në Serie A. Disfata 1-0 nga Rossonerët ishte e treta me radhë për Bianconerët, mirëpo drejtori i p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama