Rezultate te kerkimit per termin: +Demiri

Total: 1145
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.786Z

Gjyqi i Aldo Bares, dëshmon Mimoza Demiri

Me dyer të mbyllura dhe me video konferencë ka dhënë dëshminë e saj para togave të zeza Mimoza Demiri bashkëpunëtorja e drejtësisë. Në seancën gjyqësore të rradhës së gjyqit të Aldo Bares Demiri, ka treguar me detaje momentin ku është vrarë bashkëshorti i saj Xhevat Demiri në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.443Z

Demiri e Pollozhani kundër Holandës

Srecko Katanec, seleksionuesi i Kombëtares së Maqedonisë ka publikuar listën për dy ndeshjet e shtatorit, të parat kualifikuese për Kampionatin Botëror 2010. Për ndeshjen kundër Skocisë dhe Holandës, trajneri slloven ndryshe nga radhët e tjera ka ftuar 20 futbollistë, por pa ndonjë nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.724Z

Ertan Demiri, përforcimi i të kuqve

Mbrojtësi shqiptar nga Maqedonia, Ertan Demiri, ka nënshkruar dje një kontratë 2-vjeçare me klubin e kuq. Ai ka lindur më 24 janar 1979 dhe është një futbollist me shumë eksperiencë, që ka luajtur në Maqedoni me FK “Shkënd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.384Z

Ertan Demiri i thotë "Jo" Dinamos

RESHAT IBRAHIMI Shkup, 28 maj – Ndeshja finale e Kupës së Maqedonisë ndërmjet Rabotnicki Kometall dhe Milanos nga Kumanova (2:0) ishte ndjekur nga menaxherë të ndryshëm futbolli. Në tribunën kryesore të stadiumit të qytetit të Shkupit pati edhe specialistë futbolli nga Shqipëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.008Z

Blerim Demiri kamikazi i pare kosovar ne Irak

0 Mediat kosovare kane publikuar nje video qe tregon pamjet e te parit sulm kamikaz te nje kosovari ne I

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.003Z

Blerim Demiri, kosovari që kreu sulm vetëvrasës në Irak

Të paktën 52 ushtarë e oficerë irakianë kanë vdekur pas një sulmi vetëvrasës javën e fundit në veri të Bagdadit në Irak, ndërsa përgjegjës për sulmin është një kosovar. Sipas mediave, autori i sulmit është Blerim Demiri nga Ferizaj, pjesë e një organizate islamike i cili mend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.938Z

Demiri: Nuk i kemi rene deres se Pangos

Nuk ka vonuar te prononcohet edhe grupimi me i madh i tifozeve te Kombetares, te quajtur tifoze kuqezinj, te cilet gjate debatit te djeshem, nepermjet anetarit te tyre, Elvin Demiri, kane mohuar kategorikisht te kene shkuar ne MTKRS dhe te kene akuzuar FSHF-ne apo lojtare te Kombetares, si te implik

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama