Rezultate te kerkimit per termin: +Demo

Total: 633
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.704Z

Fansi i Obamës, një gomar me emrin Demo si dhuratë

Share Presidenti amerikan, Barak Obama, do të zhvillojë një vizitë në Kolumbi këtë javë, ku duket se ka mjaft fansa. Një prej tyre, Silvio Karaskuilla, shpreson që Obama të kalojë në fshatin e tij, që quhet Turbako, pasi ka vendosur ti bëjë një dhuratë Obam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.415Z

Demo: Brenda majit shpallen 675 doktorantet fitues Eljona Ballhysa

Brenda javes se ardhshme pritet qe Universiteti i Tiranes te shpalle listen me 675 kandidatet fitues te shkolles se doktoratures ne te gjitha deget e fakultetet e ketij universiteti. Kjo behet e ditur nga burime zyrtare te Universitetit te Tiranes. Behet e ditur se per 675 kuotat e miratuara per shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.140Z

VIDEO/ Elsa Demo: Më larguan oligarkët që se duan kulturën

Gazetarja e kulturës, Elsa Demo, e larguar nga puna në televizionin Abc News pak ditë më parë, ka rrëfyer më shumë detaje për këtë moment të karrierës së saj në një intervistë për Adi Krastën. Gjatë intervistës ajo ka thënë se zyrtarisht largimi nga puna i është komunikuar p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.210Z

Demo: Ministria nuk ka dërguar projektin për miratim

23/08/2010 Ndërtimi i kampusit, debate Ministri-Rektorat Ndërtimi i kampusit të Universitetit te Tiranës, është ende shume larg. Kështu shprehen përfaqësuesit e këtij universiteti, te cilët thonë se Ministria e Arsimit, ende nuk ka marre për shqyrtim projektin e paraqitur nga Universit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.735Z

Burg per trafikantin e droges Demo Progonati

p styletext-align justifyMbetet ne burg Demo Progonati i cili tentoi te trafikonte drejt Italise 24 ton droge Kete te merkure 46-vjecari i mohoi akuzat perpara Gjykates Ne perfundim te seances avokati mbrojtes theksoi se Progonati nuk ka kryer trafik droge pasi mjeti i tij i transportit ishte kontr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.268Z

Prezantohet libri "Shqipëria kujton" nga Ardian Klosi dhe Elsa Demo

"Shqipëria kujton" është një reflektim për Shqipërinë nën diktaturë përmes fjalës së urtë e të vërtetë. Antologjia e 28 shkrimtarëve të njohur në Shqipëri të cilët kanë vuajtur gjatë regjimit komunist është libri i përgatitur nga Ardian Klosi dhe Elsa Demo të prezant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.645Z

Zbuloi plagjiaturën e zv.ministrit të Arsimit, Muka i rrëmben postin Demos

Taulant Muka dhe Ervin Demo Taulant Mukës, shkencëtari shqiptar në fushën e mjekësisë që jeton e vepron prej pak vitesh në Kopenhagen të Danimarkës, do ti duhet tashmë të shkëputet disi nga impenjimet e tij në fushat e kërkimit shkencor për tu fokusuar në rolin e zv.ministrit të Ar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama