Rezultate te kerkimit per termin: +Demokatike

Total: 31
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.079Z

Kom.i Ligjeve shqyrton relacionin për Muçmatën

Komisioni parlamentar për çështjet Ligjore shqyrton relacionin për Vexhi Muçmatën, i propozuar nga Presidenti i Republikës për anëtar të Gjykatës së Lartë. Raporti po lexohet nga deputeti demokrat Viktor Gumi . Partia Demokatike kërkon rrëzimin e Muçmatës pasi sipas Gumit ai nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.078Z

Kom.i Ligjeve shqyrton relacionin për Vexhi Muçmatën

Komisioni parlamentar për çështjet Ligjore shqyrton relacionin për Vexhi Muçmatën, i propozuar nga Presidenti i Republikës për anëtar të Gjykatës së Lartë. Raporti po lexohet nga deputeti demokrat Viktor Gumi . Partia Demokatike kërkon rrëzimin e Muçmatës pasi sipas Gumit ai nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.161Z

Serbët duan pavarësi nga shteti i Bosnjës

Presidenti i Republikës serbe të Bosnjes,  Milorad Dodik, edhe sot theksoi dëshirën e serbëve për pavarësi nga shteti i Bosnjes, vetëm disa ditë para zgjedhjeve të përgjithshme. Dodik i bëri këto komente pas një minting politik, ku morën pjesë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.407Z

Fushata, Basha: Do rris punësimin e fuqinë blerëse

TIRANE- Punësimi dhe rritja e fuqisë blerëse janë përcaktuar si prioritete kryesore të kandidatit të Partisë Demokatike për kryetar të Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha. Gjatë prezantimit të kandidatit për njësinë bashkiake nr. 4, Hysen Gjura, Basha bëri të ditur se vetëm n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.834Z

Pervjetori deputetet demokrate ne Lushnje

Gjatë festimit të 21 vjetorit të krijimit të Partisë Demokatike, në Lushnje, deputetët demokrat, Sokol Olldashi dhe Mesila Doda si dhe drejtues të kësaj dege, u shprehën se “pas 21 vitesh demokratët janë jo vetëm në vitet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.162Z

Serbët e Bosnjës duan pavarësi

Presidenti i Republikës serbe të Bosnjës, Milorad Dodik, edhe sot theksoi dëshirën e serbëve për pavarësi nga shteti i Bosnjës, vetëm disa ditë para zgjedhjeve të përgjithshme. Dodik i bëri këto komente pas një mitingu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.841Z

Myftari: Koktej me benzinë kanë pasur qëllim djegien e policëve për së gjalli

Edon Myftari, këshilltari për siguri i kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa ka thënë se ekstremizmi politik është i njëjt me atë fetar. Ai ka shkruar në Facebook se koktej me benzinë që janë përgatitur me paramendim kan&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama