Rezultate te kerkimit per termin: +Demokrat +Astrit +Patozi

Total: 1361
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.497Z

Astrit Patozi nuk është më një Blush në PD

Ka pasur media që kanë nxituar të bëjnë krahasime mes Astrit Patozit dhe Ben Blushit, duke i cilësuar si të ngjashëm për rolin e tyre brenda partive. Por ndërsa Ben Blushi e ka shtuar dozën e kritikave dhe po thellon ndarjen me PS, Astrit Patozi e ka ulur dozën e kritikave ndaj kreut t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.624Z

Patozi: PS protestë më 30 prill, PD më 1 maj do të festojë me entuziazëm Kryetari i grupit Parlamentar Demokrat, Astrit Patozi

Nënkryetari i grupit Parlamentar Demokrat, Astrit Patozi, reagoi dje ndaj mbledhjes së Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste, duke vlerësuar se zhvilli i saj nuk prodhoi asgjë të re dhe asnjë befasi. Sipas tij, u shqiptuan slogane për gjoja transparencën dhe u theksua edhe një herë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.010Z

Epitafi politik i Astrit Patozi

Nga Azgan Haklaj Erdhe nga hiçi, smësuat të ecni se instinkti ju shtyn të zvarriteni…. Disa ditë më parë në Top Story, gjatë një interviste të parapërgatitur, nënkryetari në detyrë i PDsë çuditi auditorin me të pathënat qe i kishte konservuar kahmot në ndërgjegjen e tij. S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.458Z

VIDEO/ Astrit Patozi përplaset me anëtarët e KZAZ-së në Vorë

Deputeti demokrat, Astrit Patozi, ka debatuar sot me anëtarët e majtë të KZAZ-së në Vorë. Shkak për këtë janë bërë pretendimet e një qytetari, se nuk është lejuar të votonte. Por, KZAZ thoshte se ky qytetar ishte regjistruar fiktivisht në Vorë. Deputeti i LSI, Luan Rama, ka th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.722Z

Astrit Patozi Debati per SHQUP na ben krenare

Debati për SHQUP-in e bën të ndjehet krenar Astrit Patozin. Ish-numri 2 I demokratëve e cilëson atë si politik dhe tregues i frikës që Kryeministri i ardhshëm, Edi Rama, ka ndaj opozitës së nesërme. Një paradhënie publike e makthi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.270Z

Astrit Patozi: Ja mesazhet telefonike që kam shkëmbyer me Ramën

Deputeti i Partisë Demokratike Astrit Patozi ka rrëfyer në emisionin Oktapod në Vizon Plus se ka shkëmbyer mesazhe me kryeministrin Edi Rama. Patozi tha se Rama e ka uruar atë para disa vite me rastin e ditëlindjes ndërsa ai tha se ja ka kthyer urimin kryeministrit ditën që këtij të fund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.985Z

Astrit Patozi me Mero Bazen. A do të kandidojë për Kryetar i PD?

Deputeti demokrat Astrit Patozi, një prej emrave dhe zërave më kritikë ndaj lidërshipit të Bashës në Partinë Demokratike, është parë sot në shoqërinë e Mero Bazes, botues i Temës. Patozi e Baze ndajnë një miqësi të vjetër që në kohët e gazetës Albania kur ata ishin kolegë g

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama