Rezultate te kerkimit per termin: +Demokratike +Lulzim +Basha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.073Z

Jahjaga priti kryetarin e Partisë Demokratike të Shqipërisë, Lulzim Basha

Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, priti në takim kryetarin e Partisë Demokratike të Shqipërisë, Lulzim Basha. Presidentja Jahjaga me Bashën biseduan për zhvillimet e përgjithshme në vendin tonë, me theks në zhvillimet më të fundit në Kuvendin e Republikës së Ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.049Z

CV e kandidatit për kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha

CV e kandidatit për kreun e Partisë Demokratike, Lulzim BashaLindur në Tiranë më 12 qershor 1974, Lulzim Basha mbaroi me rezultate të shkëlqyera shkollën 8-vjeçare “Skënder Çaçi”, si dhe shkollën e mesme “Sami F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.671Z

Lulzim Basha gënjen Mustafa Nanon

Analisti Mustafa Nano i kërkoi kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, të vizitojë çadrën e protestës. Në një intervistë televizive, Nano kërkoi publikisht të shkojë në Çadrën e Lirisë për tiu treguar të gjithë demokratëve se cilët janë horrat e Partisë Demokratike,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.600Z

Lulzim Basha përballë makthit trevjeçar

Nga Skënder Minxhozi   Në harkun e tre ditëve, Lulzim Basha duket se është kapur fort pas zhurmës së ligjit për mbetjet, për të bërë diçka që skishte guxuar ta bënte që nga dita e parë që ka hyrë në zyrën e kryetarit të Partisë Demokratike: të kërkonte ndjesë për g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.244Z

Lulzim Basha Dite zie per Shqiperine

Lulzim Basha PUBLICITET Tirane 8 shkurt 2014 NOAal-Kreu i opozites Lulzim Basha ka reaguar dhe per ngjarjet e renda te dites se sotme duke u shprehur E shtune e zeze per Shqiperine 6 te vdekur e 4 te plagosur ne gjendje te rende nga aksidenti i mengjesit ne Kukes-Shishtavecbr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.024Z

Lulzim Basha, kreu ri i Partisë Demokratike

Lulzim Basha zgjidhet kryetari i ri i Partisë Demokratike. Burime brenda Partisë Demokratike theksojnë se Basha ka fituar më shumë se 80 përqind të votave të anëtarësisë së PD-së ndërsa vetëm 20 % të votave kanë shkuar në favor të kandidatit tjetër Sokol Olldashi. Paraditen e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.332Z

Ejjjjjj intelektualë, Lulzim Basha ka vrarë!

Nga Erjon Braçe   Lulzim Basha paska gjetur zgjidhje; Ka fshehur të gjithë hajdutët e qeverisë së Sali Berishës ku ai ka bërë pjesë. I ka ndaluar të flasin, domethënë të shfaqen. E lexova kete edhe si kerkese te nje intelektuali. Ok, une e kuptoj qe Bode, Noka, Imami, Tafaj, P

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama