Rezultate te kerkimit per termin: +Denoncimi

Total: 5374
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.535Z

Denoncimi i Berishës: Shefi i drogës ndërton pa leje

Sali Berisha ka nisur të citojë denoncuesit që i sjellin mesazhe. Kësaj here jo duke e quajtur më "qytetari dixhital", por duke cituar inicialet e denoncuesit, Berisha shkruan: "Ne Vaqarr, shefi i droges se drejtorise se Tiranes dhe miku i Saje qorrit, Armir Shaholli po ben ndertim pa leje. Ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.437Z

Denoncimi per kromin

Një investigim i Fiks Fare ka treguar se si vidhet cdo ditë kromi në minierat legale dhe ilegale në veri të vendit nga një rrjet i tërë i ngritur mbi korrupsion që nis nga instancat më të larta deri policët e thjeshtë. N&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.497Z

Video/ Denoncimi: Avionë me drogë mbi Kavajë!?

Avionë me drogë mbi Kavajë? Ky është denoncimi që vjen sot nga një qytetar, raporton portali "Jeta Osh Qef", teksa përcjell edhe videon e mëposhtme. "Përshëndetje Jeta Osh Qef! Kjo "mushkonjë" ka pothuajse gjithë pasditen që qarkullon mbi fshatrat e Kavajas",- është mesazhi që ka d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.125Z

Skandal seksual apo shantazh? Denoncimi i një polici

Një oficer policie, pjesë e Komisariatit të Matit, denoncon kolegët e tij për afera seksuale, madje edhe flirtet e shefave. Mesazhet i kanë shkuar edhe ministrit të Brendshëm Saimir Tahirit. Panorama, shkruan se oficeri me inicialet B.Zh, nuk ka dhëna emra, por tregon se X zyrtar apo pun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.378Z

Denoncimi, rrembehet djali 2-vjecar

Nje rrembim eshte denoncuar dje ne Suhareke te Kosoves, nga prinderit e nje femije dyvjecar. Burime zyrtare nga Sherbimi Policor bene te ditur se denoncimi eshte bere nga nje 23-vjecar, shqiptar i Kosoves. Ajo i tha policise se femija i saj dyvjecar, nje djale, eshte zhdukur dhe prej nje dite nuk gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.221Z

FOTOT/ Denoncimi i Artan Hoxhës, në jug kabanisi është bërë det

Gazetari  Artan Hoxha ka sjellë përmes një videoje të shkurtër pamje nga zonat e kultivimit të kanabisit në jug. Ai nuk e thotë zonën ku është mbjellë, por siç shihet në foto kabanisë ka arritur një gjatësi prej thuajse dy metrash. Hoxha thotë se ka bërë një emision investig

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.928Z

Denoncimi i PD, shkarkohet nga AKU, Aleksandër Kalemaj

Qeveria largon nga detyra Aleksandër Kalemajn, i akuzuar për prodhim dhe tregtim mallrash të paligjshëm. Me kërkesë të kryeministrit Edi Rama, Ministria e Bujqësisë kreu verifikimet për përgjegjësin e Sektorit të Ushqimit në Drejtorinë e Menaxhimit të Riskut, pranë AKU dhe nga sot,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama