Rezultate te kerkimit per termin: +Departamentin

Total: 4987
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.283Z

Banka: Vjedhje në Departamentin e Emisionit të Monedhave

Banka e Shqipërisë kallëzon në prokurori dy punonjës, që përvetësuan para nga emisioni i monedhave. Më datë 21 korrik 2014 Banka e Shqipërisë njofton se ka bërë kallëzim penal për shtetasit A.B dhe M.B, punonjës në Departamentin e Emisionit. Ata akuzohen për përvetësimin e vlera

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.791Z

Kë do të takojë Edi Rama në Departamentin e Shtetit?

Share Nga Eduard Zaloshnja Kemi njoftuar në një lajm të mëparshëm të firmosur nga Re.Pu. (http://www.respublica.al/artikuj/2012/3/10/rama-behet-gati-te-niset-per-ne-shba-do-marre-me-vete-dhe-andis-harasanin)  se Edi Rama do të zhvillojë një vizitë disa ditore në S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.346Z

Rama ne Departamentin e Shtetit

Për kryesocialistin Edi Rama takimi i zhvilluar me zëvendësndihmës Sekretarin e Shtetit për Europën, Filip Riker ka qenë i suksesshëm dhe i shoqëruar, sic tha ai, me energji shumë pozitive dhe diskutime tërësore dhe të hapura.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.900Z

Rama në Departamentin e Shtetit: Jam i frymëzuar nga takimi

Rama dje pas takimit në Departamentin e Shtetit Takon në SHBA zëvendësndihmëssekretarin e Shtetit për Europën, Reeker dhe kongresmenë të njohur. Kreu i PS pritet në Departamentin e Shtetit: Energji pozitive. Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, takoi dje zëvend-ësndihmëssek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.844Z

Sot takimi Clinton - Jahjaga ne Departamentin e Shtetit

Sekretarja amerikane e Shtetit Hillary Clinton do te prese sot ne Departamentin e Shtetit Presidenten e Kosoves Atifete Jahjaga e cila ndodhet ne Uashington per nje numer takimesh. Ato do te nenshkruajne nje marreveshje per Mbrojtjen dhe Ruajtjen e disa Objekteve Kulturore. Neser zonja Jahjaga do te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.984Z

Napolitano mund të drejtojë departamentin e sigurimit kombëtar

Burime nga partia demokrate thanë se presidenti i zgjedhur Barak Obama ka zgjedhur guvernatoren e Arizonës Xhenet Napolitano të drejtojë departamentin e sigurimit kombëtar.Zonja Napolitano është vlerësuar për mënyrën e zgjidhjes së çështjeve të imigracionit dhe të sigurisë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.695Z

PS zbarkon në Kongresin Amerikan dhe Departamentin e Shtetit

Nga Muhamed Veliaj, Top Channel Për Partinë Socialiste ajo që ndodhi me zgjedhjet e Tiranës duket se nuk është një kapitull i mbyllur, pavarësisht se në karrigen e qytetarit të parë të Tiranës që prej së hënës është ulur Lulzim Basha. Partia Socialiste, pasi ka dështuar në marrj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama