Rezultate te kerkimit per termin: +Depozit

Total: 145
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.904Z

Tiranë, depozitë gazi në garazhine pallatit, protestojnë banorët

TIRANE- Garazhi i një pallati në zonën e Selitës në kryeqytet është kthyer në një pikë shitje gazi, duke rrezikuar seriozisht jetën e banoreve përreth.Një depozitë prej pesë mijë litrash e tejmbushur me gaz dhe pajisje t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.270Z

Fier, humb jetën një 32-vjeçarpunonte në një depozitë nafte

FIER- Një 32- vjeçar ka ndëruar jetë sot pasdite ndërsa ishte duke punuar në depozitat e naftës në Fier. Sipas të dhënave paraprake, viktima është Arlind Bogdani, i cili gjatë kohës që po punonte ka rënë nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.962Z

Zbulohet “depozitë” nafte ndërmjet Otrantos dhe Jonit

GREQI - Pothuajse në mes të distancës, ndërmjet kanalit të Otrantos dhe të vijës bregdetare të ishujve Jonianë është zbuluar një strukturë gjeologjike të dhënat e së cilës flasin për ekzistencën e një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.093Z

Mbi 100 të vrarë në një shpërthimin në Sirte

Më shumë se 100 persona janë vrarë e të paktën 50 janë plagosur nga një shpërthim të ndodhur sot në qytetin Sirte në Libi. Sipas AFP-së e cila citon komandantin e Këshillit Kombëtar Kalimatr Leit Mohamed shpërthimi ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.416Z

Mal i Zi, përleshje polici-banorë

Policia malazeze ka ndërhyrë për t’i dhënë fund protestës popullore të banorëve të qytetit Berane, që prej muajsh kundërshtojnë depozitë mbeturinash. Në përleshjet e ndodhura në qytet, që ndodhet në veri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.090Z

BNT Depozitat me oferte te vecante

Breaking Views “Banka Ndërkombëtare Tregtare”, pjesë e Grupit Bankar ICB, Malajzi, ka prezantuar në treg dy skema depozitash tërheqëse për klientët individë dhe për kompanitë gjithashtu, si oferta të veçanta me rastin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.747Z

Ligji i Sigurimit te Depozitave

Qeveria ka ndryshuar Ligjin e Sigurimit të Depozitave, duke përfshirë në skemën e sigurimit edhe depozitat e qytetarëve në shoqëritë e kursim kredititi. Një tjetër ndryshim në skemën e sigurimit të depozitave ishte ai

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama