Rezultate te kerkimit per termin: +Dervishaj

Total: 1227
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.659Z

Dervishaj cilësohet killer në SHBA

Skeda e FBI-së I pandehuri akuzohet në një vend të huaj (Shqipëri) për krimet e formimit të organizatës kriminale, vrasje në bashkëpunim dhe për armëmbajtje pa leje. Skeda e FBI-së për Plaurent Dervishajn ka edhe tri foto të realizuara në vitin 2004, ndërsa ai njihet me pseudonimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.222Z

Përmbytjet, Dervishaj: Situatë problematike në veri

Ministri i Transporteve, Sokol Dervishaj nga Rruga e Kombit theksoi se po punohet intensivisht për mbajtjen hapur të rrugëve, teksa situata vijon të jetë e vështirë për shkak të reshjeve. Ministri tha se situata në veri të vendit është problematike. Situata në veri të vendit është p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.521Z

Dervishaj: ”Votimi rikonfirmoi buxhetin për Tiranën”

Kryetari i Këshillit Bashkiak të Tiranës, Sokol Dervishaj, u shpreh se tashmë buxheti i Bashkisë së Tiranës është një çështje e kaluar dhe pritet vetëm lajmërimi i prefektit të Tiranës për kontestimet që ai ka pasur për këtë buxhet. “Dje u rikonfirmua buxheti, por do të ket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.942Z

Dervishaj kerkon me shume fonde

var fbShare url httpvizionplusaldervishaj-kerkon-me-shume-fondesize smallbrbrEdhe pse buxheti qe parashikohet per Ministrine e Transporteve per vitin e ardhshem ka pesuar rritje ministri Sokol Dervishaj mbetet i pakenaqur Ne Komisionin e Veprimtarive Prodhuese ai tha se nga gjithe parate qe i jane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.588Z

Transportit Ndërqytetas, Dervishaj kërkon rinovim të autobusëve

Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Sokol Dervishaj ka pritur ditën e sotme kryetarin e Shoqatës Kombëtare të Transportit Ndërqytetas, Kujtim Mema dhe Marenglen Poreçin kryetar i Shoqatës së Transportit Rrugor të Udhëtarëve. Fokusi i këtij takimi ishte reforma në Transportin Nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.384Z

Dervishaj: Votimi i djeshëm,rikonfirmoi buxhetin për Tiranën

Sokol Dervishaj,kryetar i Këshillit Bashkiak të Tiranës, u shpreh se tashmë buxheti i Bashkisë së Tiranës, është një çështje e kaluar dhe pritet vetëm lajmërimi edhe i prefektit të Tiranës, për kontestimet që ai ka pasur për këtë buxhet. "Dje u rikonfirmua buxheti , p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.868Z

Dervishaj takon homologun indian, fokusi te transporti detar

Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës Sokol Dervishaj ka pritur në një takim ministrin Indian për Hekurudhat Suresh Prabhu. Dervishaj shprehu falënderimet ndaj Qeverisë Indiane dhe Ministrit Prabhu, për angazhimin e madh në forcimin e marrëdhënieve politiko-ekonomike mes 2 vendeve. Mi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama