Rezultate te kerkimit per termin: +Dervishi

Total: 5483
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.044Z

Dervishi: Numerimi, i pakontestueshem

Analisti i njohur i shtypit shqiptar, Lutfi Dervishi ka deklaruar se procesi i numerimit te votave nuk mund te kontestohet, pasi ka qene me i monitoruari. “Nuk kam dyshim per procesin e numerimit pasi ka qene me i monitoruari, permes kamerave dhe ka pasur nje flete votimi, jo disa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.676Z

Vlorë, vritet ndërtuesi Ardian Dervishi

Share Në orët e mbrëmjes të së dielës, në qytetin e Vlorës, është qëlluar për vdekje biznesmeni i ndërtimeve, Ardian Dervishi, 52 vjeç.  Viktima ishte në objektin e tij që po ndërtohet pranë rrugës Transballkanike, kur u qëllua. Dervishi ndërroi jetë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.503Z

Gjykata burg per gardistin Dervishi

brbrGjykata e Krimeve te Renda caktoi arrest me burg per gardistin Admir Dervishi vrasesin e  bashkeshortes se tij Masa u dha paraditen e kesaj te premte me dyer te mbyllura Gardisti Admir Dervishi vrau me armen e sherbimit bashkeshorten e tij 28-vjecare Ilda Dervishi nene e dy femijeve Sipas pol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.433Z

Dervishi arrin marrëveshje me Trepçën

Mitrovicë, 24 gusht - Mbrojtësi Desaret Dervishi karrierën do ta vazhdojë te kampionia në fuqi e Kosovës në futboll, Trepça. Dervishi gjatë javës do të firmosë për një vit me skuadrën mitrovicase. Ai edhe më herët ka luajtur për Trepçën. Në kampionatin e fundit ishte pjesë e Fl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.080Z

Besnik Dervishi, prefekti i antiligjit

26-12-2013 / Gazeta 55 Shoqërohet në polici Prefekti i Vlorës, nuk iu bind policëve të qarkullimitNuk paskan fund telashet për prefektin e Vlorës, Besnik Dervishin. Pas kërcënimit me bombë në automjetin e tij personal sot prefekti i Vlor&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.013Z

Iken Dervishi

Mos realizimi i te ardhurave doganore ka sjelle shkarkimin e drejtorit me jetegjate te Doganave.Vendimi ka ardhur pasi ne tremujorin e pare te ketij viti mungojne rreth 3 miliard leke te ardhura nga doganat. Shkarkimi i Perparim Dervishit ka ardhur dhe nga ankesat e shumta te biznesve. Dervishi, mba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.274Z

Dervishi, Ngjels: Je produkt televiziv

Pas argumenteve të paraqitura nga kreu i partisë Ligj dhe Drejtësi, Spartak Ngjela se pse populli duhet të dalë në shesh më 30 prill e më pas, analisti, Lutfi Dervishi ka kritikuar Ngjelën se ai nuk realitetin në të cilin jetojnë shqiptarët. “Ti nuk njeh se si jetojnë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama