Rezultate te kerkimit per termin: +Detyrojini

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.487Z

Zef Brozi thirrje deputetëve të PD: Ju që sjeni pjesë e klanit kriminal të Berishës, votoni komisionet për Vettingun

Ish-kryetari i Gjykatës së Kasacionit, Zef Brozi, u bën thirrje deputetëve të Partisë Demokratike, dhe të partive të tjera opozitare që të hënën të shkojnë në Parlament për të zgjedhur Komsionet e vetingut. Në një status në profilin e tij në Facebook, ai shkroi se Partia Dem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.946Z

Le të flasin anglisht!

Me siguri mesazhi i një qytetari drejtuar konduktorit të një prej emisioneve të përjavshëm të debatit televiziv: "Kërkojuni të flasin anglisht, se gjërat do të shkojnë më mirë", ishte e vetmja vlerë e afro një orë e gjysmë grindjeje midis mëtueseve e mëtuesve të rinj të politik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.630Z

Shuleveku i mjekëve

I nderuari z.drejtor, Nuk ju njoh personalisht e as që ju kam takuar ndonjëherë. Po ju drejtohem me këtë letër publike, sepse dua t’ju informoj juve dhe opinionin për një “zbulim” që e kam bërë fundjavën e shkuar lidhur me institucionin shëndetësor që e drejtoni ju.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.321Z

Një apel për deputetët e PD nga një demokrat: Votoni reformn pr Shqiprin, jo pr Salinë. Mos mbroni krimet e tij

Nga Zef Brozi Me 21 Korrik cdo deputet i Mazhorancs dhe Opozits dhe gjith Parlamenti i Shqipris ka shansin e madh t dshmoj me votn e vet Pro Projektit t Reforms pr Drejtsin se e do Shqiprin, se sht pr pranimin e Shqipris n Bashkimin Europian, se sht pr forcimin e marrdhnieve me Amerikn dhe Europn

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama