Rezultate te kerkimit per termin: +Dhjetor

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.838Z

21 dhjetor

Edmond Tupja Për një kohë të gjatë kam banuar në Tiranë te vendi i quajtur 21-shi. D.m.th. te “21 Dhjetori”. Pa e ditur se çfarë përfaqësonte kjo datë. Dija vetëm që aty, në kohën e qepës moniste, gjendej një ndërmarrje ndërtimi pikërisht me emrin “21 Dhje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.342Z

Paul McCartney, turne europian ne dhjetor

Plot 5 vjet pas performances se fundit live ne Europe, Paul McCartney do rikthehet ne skenat e kontinentit te vjeter. Ish anetari i Beatles publikon ndalesat e turneut europian, te cilat do te jene 7. “Good Evening Europe tour” do startoje nga Hamburgu ne 2 dhjetor. Nje dite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.373Z

Horoskopi javor: 05 dhjetor 11 dhjetor

Dashi 21 mars- 20 prill Puna: Duhet ta shqyrtoni qysh n fillim t javs situatn e juaj financiare Shndeti: Do t vuani shum nga stresi gj q do ju shkaktoj kokdhmbje. Dashuria: Edhe n sfern sentimentale do t keni mjaft tensione gjat ksaj jave. Demi 21 prill- 21 maj Puna: q nga fillimi i javs do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.607Z

Huntelaar-Schalke, bisedimet në dhjetor

Klaas-Jan Huntelaar ka vendosur të shtyjë deri në dhjetor bisedimet me Schalken për vazhdimin e kontratës së tij pasi nuk është ende i gatshëm të marr vendim për të ardhmen e tij. Marrëveshja aktuale e sulmuesit holandez me Schalken skadon në fund të këtij sezoni dhe klubi dëshiron

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.667Z

Part-time, fituesit më 14 dhjetor

 Fituesit e studimeve me kohë të pjesshme do të shpallen më 14 dhjetor. Pranë fakulteteve janë ngritur komisionet e përzgjedhjes së kandidatëve. Do të jenë specialistët e këtyre  komisioneve që do të verifikojnë dosjen e aplikimit të çdo kandidati, nga ku do të nxi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.247Z

Dhjetor, 1990-2015

Nga Ilir Hashorva Sapo na u qetësuan veshët nga zhurma e mitomanëve të nëntorit, kur ja behu zhurma e mitomanëve të dhjetorit. Qindra njerëz flasin e shkruajnë për ngjarjen që, në mbyllje të vitit 1990, ndau dy epokat: atë të monizmit dhe atë të pluralizmit, gati secili duke shtremb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.454Z

Mocioni per Topallin me 23 dhjetor

Nga Express me 30 nentor 2010 ne ora 1623 Data e mocionit duket se eshte percaktuar per 23 dhjetor. Kjo eshte dita e fundit e punimeve te Kuvendit te Shqiperise per vitin 2010. Burime jozyrtare brenda parlamentit pohuan per mediat shqiptare se kryetarja e kuvendit do te vendose vete per daten e m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama