Rezultate te kerkimit per termin: +Dhurata +Pjese

Total: 335
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.131Z

Per 7 mars, jo dhurata te shtrenjta

Dhuratat qe nxenesit i bejne tradicionalisht cdo vit per 7 Mars mesuesve, duhet te jene simbolike dhe jo per to te shpenzohen shume para. Kete vleresim kane dhene 76.9 per qind e mbi 520 lexuesve qe moren pjese ne sondazhin e javes qe u mbyll ne www.kohajone.com. Duke iu pergjigjur pyetjes se "me 7

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.322Z

Festat e fundvitit i gezojne te vegjlit me dhurata

Fondacioni Vodafone Albania dhe Kryqi i Kuq Shqiptar shperndajne dhurata ne Shkoder me rastin e festave te fundvitit Tirane 23 Dhjetor 2010 NOA - Fondacioni Vodafone Albania dhe Kryqi i Kuq Shqiptar prej disa ditesh po ndezin atmosferen e festave ne qytete te ndryshme te vendit duke shperndar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.232Z

Festa e Bajramit, dhurata per te varferit ne Berat

Pas nje muaji agjerimi, besimtaret myslimane ne qytetin e Beratit kane festuar dje festen e Bajramit te Madh. Lutjet e kesaj feste kane nisur qe ne oret e para te mengjesit ne te gjitha xhamite e qytetit, nderkohe qe prane Myftinise kane shkuar per te uruar per festen, pushtetare lokale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.460Z

Dhurata e ditelindjes

07/02/10 18:46 Nje pjese e banoreve vazhdojne te bisedojne dhe te merren me ushqimet, ndersa Jetmiri, Bertina, dhe Pamela diskutojne per gjera te ndryshme. Jetmiri pyet ne nje cast Pamin per dhuraten me te bukur qe i kane bere ndonjehere per ditelindje. Ajo i thote se dhurata me ebukur ka qen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.491Z

Deputeti kauboj surprizon Kristin me dhurata ne spital

Transmetuar me 22112015 - 2108 Deputeti Eduart Ndocaj vizitoi djaloshin Kristi Maze qe eshte i shtruar ne Bergamo ne pritje te operacionit te veshtire qe do ti shpetoje jetenbr br Deputeti kishte marre me vete edhe femijet e tij te cilet shperndane dhurat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.701Z

Ditëlindja e Tatianës dhe dhurata e Edit

24/03/10 01:20 Tatina banorja e re e BB që vjen nga Italia kishte ditëlindjen. Banorët e urojnë, por ndyshe nga ditëlindjet e kaluara, në shtëpi atmosfera është më e ftohtë. Edi pasi e uron Tatianën i jep asaj edhe një dhuratë e cila ngjall diskutime dhe dyshime tek banorët e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.511Z

Festat me Albtelecom Dhurata pertej limiteve

TIRANE- Abonentet e Albtelecom do te kene mundesi te perfitojne dhurata dhe surpriza ne festat e fundvitit. Permes ofertes Dhurate pertej limiteve kompania mundeson per te gjithe perdoruesit e internetit perfitime dhe cmime te leverdishme. Duke filluar nga data 1 Dhjetor 2010 permes ofertes se re ab

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama