Rezultate te kerkimit per termin: +Di +Velt

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.335Z

Shteti Islamik kercenon Gjermanine

0 brbr SSSAbrASS brbrShteti Islamik kercenon per te paren here Gjermanine me sulme terroristebrbr brbrSic raporton e perditshmja gjermane Di Velt xhihadistet kane publikuar nje video ku kercenimet i shprehin ne gjuhen gjermanebrbr brbrAta thone se do te hakmerren ndaj kancelares Angela Merkel per g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.517Z

Anëtarësimi në NATO, Gruevski i dëshpëruar

Shkup -Vetëm pak ditë, që kur dy vende të Ballkanit, si Shqipëria dhe Kroacia do të jetë e NATO-s, Maqedonia mbetet jashtë, për shkak të vetos së Greqisë. Kryeministri maqedonas Nikolla Gruevski shprehet i dëshpëruar për faktin që vendi i tij, mbeti jashtë Aleancës më të fuqishme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.264Z

Merkel Putin po krijon probleme ne lindje te Europes

0 brbr SSSAbrASS brbrGjermania denon nderhyrjen ruse ne aspiraten e disa vendeve europiano-lindore per tu afruar me Bashkimin Europianbrbr brbrshte kancelarja Angela Merkel e cila ne nje interviste per numrin e se dieles ne gazeten Di Velt ka deklaruar se Moska po krijojn probleme serioze per Ukrai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.859Z

Merkel nuk besonte ne bashkimin e dy Gjermanive

Sipas një biografie të paautorizuar të një nga grave më të pushtetshme në vend, Merkel në rininë e saj ishte një komuniste. Në të vërtetë jeta e Merkel nuk është e panjohur dhe as aktivitet që kanë shënuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.501Z

Skela: Refuzova miliona për Bundesligën

Nuk e ka harruar Frankfurtin, qytetin e madh gjerman me një aeroport madhështor dhe bursën më të madhe në kontinent. Por edhe Ajntrahtin, skuadrën qytetëse me të cilën pati vitet më të çmendura në karrierë... Nuk e ka harruar Frankfurtin, qytetin e madh gjerman me nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama