Rezultate te kerkimit per termin: +Diana

Total: 1982
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.538Z

Ndryshon Diana Avdiu (Video)

Ish Miss Kosova, Diana Avdiu ka bërë pak ndryshime në dukjen e saj. Sellma dhe Kaci kanë qenë ata që bukuroshes kosovare ia kanë bërë një ndryshim në "look-un" e saj. Diana ka ndryshuar modelin e flokëve dhe ka provuar tani edhe s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.896Z

Kate Diana

Beteja e princeshës së ardhshme me shkëlqimin e një miti Nëse mendoni se është e vështirë për një nuse që të ndihet komode në shtëpinë e re ku shkon të jetojë me njerëzit e burrit mundohuni që të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.341Z

Romanca e princeshës Diana në film

Aktorja Jessica Chastain do të luaj rolin e princeshës Diana në filmin “Caught in Flight”, që flet për dashurinë e princeshës së Uellsit dhe Hasnat Kahn. Chastain, e cila, sipas portalit Indieiwire, u shfaq nga askundi dhe që u prit mirë nga kritika për rolet e saj në filmat "T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.140Z

Diana Mile dhe Pogradeci

Nga Skënder Demolli Diana Mile, për qytetin e saj të lindjes ka qenë e dashur dhe e njohur si çdo i ri ose e re me talent, por edhe si një specialiste e aftë në sektorin e urbanistikës, ku edhe ka dhënë kontribute me vlerë. Por këto ditë, arkitekte Diana është bërë edhe zyrtaris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.827Z

Lady Diana është vrarë?

Princesha e Uellsit Lady Diana mund të jetë vrarë pasi ajo planifikonte të publikonte fakte se disa zyrtarë të lartë britanikë ishin të përfshirë në tregëtinë e minave. Kjo pistë e re rreth vrasjes së saj është hedhur nga njëri prej juristëve më me emër në Britanin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.382Z

A do quhet Princesha e vogël Diana?

Anglia, por jo vetëm, e ka pritur me gëzim ardhjen në jetë të një Princeshe të vogël. Princi William dhe Dukesha Kate kanë sjellë në jetë një bebe femër, pas djalit George. Ajo do jetë e katërta në linjën e fronit. Por a do quhet princesha e re, Diana, si nëna e Princit William?

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.338Z

Kryeministri emëron Diana Shtyllën

Pritet koka e parë e debatit Berisha- Bode për rritjen ekonomike. Kryeministri Berisha ka firmosur dje një tjetër largim në institucionet që janë në varësi të tij. Me vendim qeverie, është liruar dje nga detyra anëtari i Këshillit të Statistikave, Kliti Ceca, dhe në vend të tij ësh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama