Rezultate te kerkimit per termin: +Dibrant

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.334Z

Rruga e Arbrit, mundsia e humbur e t gjitha qeverive

Secilit nga ne i ka ndodhur q teksa kalon anash rrugs, t rastis npr lypsar q ju krkojn lmosh. Ndoshta nj pjes e mir e tyre mund edhe t mos ken nevoj, por q kt ves e kan kthyer n nj pjes t rndsishme t jets s tyre. T zgjasin dorn e t krkojn 100 lek. Dhe kur ti i jep 50 t numron me rradh t sharrat. Apo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.845Z

Kongresmeni amerikan Fosella mes shqiptarsh

N Institutin Gjergj Kastriot Skanderbeg n Staten Island me president Z.Rrape Rruci erdhi pr nj vizit Kongresmeni Amerikan Z.Vito Fosella. Ardhja e tij n orn 12 00 u prit thjesht, pa pompozitet, n fakt takimi dhe komunikimi i tij me pjesmarrsit, t linte prshtypjen, sikur t ishte pr nj koh t gjat si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama