Rezultate te kerkimit per termin: +Diego

Total: 5162
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.195Z

Diego si Platini

Ylli brazilian i Juventusit, Diego dshiron t mbetet n Torino pr 10 vjet dhe t prsris at q bri legjenda franceze Michel Platini. 24 vjeari iu bashkua Bianconerve pr 24.5 milion euro nga Werder Bremen gjat vers, por, pavarsisht nj fillimi t mir t sezonit, ai ka dshpruar n javt e fundit. Juventus gjend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.880Z

Diego prane Juventusit

Futbollisti i Werder Bremen Diego eshte prane kalimit tek Juventus.Drejtori sportiv i skuadres italiane pritet qe ne javen e ardhshme te kete nje takim me menaxherin e brazilianit dhe aty do vendosen edhe detajet.Akoma me te besueshem e ben kete kalim fakti qe Diego ka pranuar te transferohet tek Ju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.625Z

Diego mbetet në Wolfsburg

Nga Express më 17 qershor 2011 në ora 23:59 Mesfushori kreativ Diego nuk do të largohet nga Wolfsburgu gjatë verës, ka theksuar babai i tij, Djair Cunha. Pavarësisht spekulimeve të vazhdueshme rreth largimit të tij nga klubi gjerman, Djair Cunha ka insistuar se biri i tij do të mbetet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.024Z

Diego drejt Tottenhamit

Nga Express më 06 janar 2011 në ora 17:16 Pas Edin Dezkos, i cili u transferua në Manchester Cityt dhe Grafite, që kërkohet në Rusi, Wolfsburg mund ta humb edhe një yll tjetër. Bëhet fjalë për mesfushorin brazilian Diego, i cili gjatë verës së kaluar iu bashkua klubit gjerman nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.095Z

Diego erdhi për Scudetto

Mesfushori i Juventusit, Diego ka thënë se erdhi në Torino për të fituar Scudetton dhe jo çmimin e golashënuesit më të mirë. Braziliani 24 vjeç, i transferuar nga Werder Bremen gjatë verës, është kritikuar së fundi për mosrealizimin e shpeshtë. Por, në fundjavë kundër Atalanta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.907Z

Diego Costa e Diego Simeone me te miret ne La Liga

Me shifrat aktuale Diego Costa mund te konsiderohet nje kandidat i denje per Topin e Arte ka shenuar 19 gola ne po kaq takime te luajtura dhe jo me kot eshte zgjedhur nga lexuesit e Marcas si lojtari me i mire per pjesen e pare te sezonit ne kampionatin spanjollbr br Ne syte e shumices se votuesve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.299Z

Diego ëndërron Real Madridin

Mesfushori i Werder Bremenit, Diego, ka pranuar të martën që secili lojtar do të dëshironte të luante për Real Madridin, dhe ai është njëri prej tyre. Në afatin kalimtar veror pritet largim i brazilianit nga skuadra Gjermane, ndërsa është menduar se destinacioni i tij do të jetë Juv

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama