Rezultate te kerkimit per termin: +Dikush

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.241Z

Dikush duhet të ndëshkohet!

Nga Mero Baze   Në metrat e fundit të startit të Shqipërisë drejt marrjes së statusit, karshillëkun kryesor Bashkimit Evropian nuk po ia bën politika me gjyqësorin, por gjyqësori duke bërë bërë politikë. Edhe pse kryekushti i Brukselit mbetet reformimi i drejtësisë dhe rritj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.736Z

FOTOT/ Normale që dikush të tërbohet para atyre femrave

Nuk është çudi që dikush të tërbohet përpara ushtrisë së femrave më të famshme dhe më seksi në planet. Mbrëmjen e të hënës, Nju Jorku u mbush me femrat më të bukura në botë, që merrnin pjesë në ceremoninë e Met Gala. Por ky ekzibicionist vendosi që të zhvishet për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.836Z

FOTO LAJM/ Dikush atje lart duket se na mbrojti

Një familje britanike i shpëtoi vdekjes pasi nuk hipi në avionin e Malaysian Airlines, që u rrëzua në lindje të Ukrainës. Barry dhe Izzy Sim mbërritën në aeroportin Schiphol të Amsterdamit për të fluturuar drejt Kuala Lumpurit. Por ndërsa donin të hipnin në fluturimin MH17, atyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.956Z

Shenjat që dikush nuk ndjehet rehat me ju

Të gjithë bëhemi nervoz në raste të caktuara, sidomos kur ndjehemi sikur dikush është duke na vëzhguar. Por sa të zotë jeni të dalloni nëse një person nuk është rehat me ju? Ja katër shenja që tregojnë se dikush nuk po e shijon shoqërinë tuaj: 1-Ata prekin ose fërkojnë qafën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.346Z

Dikush duhet ti dalë zot reformës

Nga Mero Baze   Komisioni i Ekspertëve që është marrë me hartimin e draftit për ndërhyrjet kushtetuese, lidhur me reformën në drejtësi, po përballet me një përpjekje të Partisë Demokratike për të bllokuar detyrimin që kanë ndaj Komisionit të Venecias , për ti kthyer pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.851Z

Vajza: Dikush votoi ne emrin tim

Problemet me verifikimin e kartave te identitetiti kane nxjerre krye gjate ketij procesi. Nje vajze ka shkuar te votoje por i kane thene se ne emer te saj kishte votuar nje tjeter person me te njejten karte identitetiErjola Dervishi, thote se ka dashur te hedhe voten e saj ne qendren zgj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.431Z

Mustafa: Dikush duhet të qeveriste me vendin

Kryeministri i sapozgjedhur i Kosovës, Isa Mustafa nëpërmjet rrjetit social Facebook ka shkruar se punët e shtetit dhe interesat shtetërore kanë më shumë peshë sesa mospajtimet dhe rivalitetet e brendshme për çështje të caktuara. Sipas tij, dikush duhej që të qeveriste me vendin. Ai

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama