Rezultate te kerkimit per termin: +Dimrit

Total: 6025
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.678Z

Stina e dimrit, rishfaq

• Stina e dimrit shton rastet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.217Z

Merkato e dimrit

Duhet edhe një muaj nga hapja zyrtare, por merkato e dimrit ështe nxehur që tani. Skuadrat më të mëdha të Europës kanë nisur tratativat, ndërsa tranferimi më I bujshëm pritet të jetë ai i David Luiz te Barcelona. Klubi katalunjas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.456Z

Zgjidhni xhampërat gjatë dimrit

Stina e dimrit nuk do të thotë që vetëm të vishemi trashë dhe mos të kujdesemi për xhamperat tonë. Këtu kemi një xhamperë të nxehtë i cili është shumë në trend. Përdorimi i ngjyrës së kaltër por edhe të bardhë është në modë përderisa ngjyrat e tjera nuk janë edhe aq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.821Z

Dorëshkrimi i Dimrit i dorëzohet Arkivës

Dorëshkrimi origjinal i veprës Dimri i Vetmisë së Madhe, i shkrimtarit Ismail Kadare, i është dorëzuar në orët e pasdites Arkivës së Shtetit. Ky veprim është bërë një ditë pas urdhrit të gjyqtarit Bledar Abdullai për tu ruajtur përkohësisht në drejtorinë e arkiv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.759Z

Moti: Pije që ju ngrohin gjatë dimrit

Në dimër problemi më shqetësues për shumicën e njerëzve është i ftohti! Përveç veshjes së trashë dhe ambienteve të ngrohta, në ndihmë mund të na vijnë edhe disa pije alkoolike dhe joalkoolike, karakteristike për dimrin. Ja cilat janë disa… Me ardhjen e dimrit dihet q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.401Z

"Kurora e dimrit", me prane Tiranes

Bardheblute do te jene me te favorizuar nga shorti ne pese javet e mbetura te ketij sezoni Rivaliteti ne krye te Kategorise Superiore eshte bere edhe me interesant ne javet e fundit, te pjese se pare te gares. Tirana dhe Vllaznia, ne ndeshjen e se shtunes u ndane ne barazim, 1-1 duke deshmuar se asn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.417Z

Tirana, kampione e dimrit e sezonit 2006-2007

Nga Fatjon Kodra Tirana mund të quhet zyrtarisht kampione e dimrit për sezonin 2006-07 kur ka mbetur edhe një javë për t'u luajtur në fund të këtij viti. Bardheblutë fituan 3-2 derbin me Tiranën duke u ngjitur kështu në kuotën e 34 pikëve dhe tani janë 6 pikë larg vendit të dytë k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama