Rezultate te kerkimit per termin: +Dinamo +Zagreb

Total: 560
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.584Z

Dinamo Zagreb, s’e lëshon Mustafën

Mesfushori i talentuar i FC Prishtinës, i cili aktualisht është i huazuar te Kosova (V), Argjend Mustafa, ka gjasa të mira që karrierën ta vazhdojë në futbollin kroat, respektivisht te klubi Dinamo Zagreb. Në fakt, Mustafa tash e disa ditë është duke u provuar në klubin kroat me ekipin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.971Z

Çekiçi shënon për Dinamo Zagreb B

Endri Çekiçi shënon golin e dytë personal këtë sezon me skuadrën e Dinamo Zagreb B që militon në kategorinë e dytë të futbollit kroat. Mesfushori i lindur në Pogradec realizoi një gol spektakolar nga rreth 25 metra duke e ndalur topin në rrjetë. Ky ishte goli i tretë për skuadrën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.097Z

Grezda kerkohet nga Dinamo Zagreb

0 brbr SSSAbrASS brbrEros Grezdes i ka mjaftuar vetem gjysma e sezonit me Lokomotiv Zagreb per tu pikasur si perforcim per rivalet e Dinamo Zagrebbrbr brbrSipas mediave vendase mesfushori shqiptar pelqehet nga skuadra me e mire kroate qe kete sezon luajti ne grupet e Champions League pas perballjev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.326Z

Hajduk-Dinamo Zagreb, rrahet presidenti Mamic!

Superderbi i futbollit kroat mes Hajduk Split dhe Dinamo Zagreb ka sjellur një moment të papritur në këtë sfidë. Presidenti problematik i Dinamo Zagrebit, Zdravko Mamic është kacafytur në stadium me një zyrtarë të skuadrës së Haj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.648Z

Bushaj provohet te Dinamo Zagreb

Futbollisti kosovar, Gjergj Bushaj po provohet te gjiganti kroat Dinamo Zagreb. Këtë lajm e ka bërë të ditur të hënën ueb faqja kroate vecernji.hr, e cila e vlerëson lart 18 vjeçarin, i cili së fundmi ka luajtur për Vëllaznimin e Gjakovës në Raiffeisen Superligën e Kosovës në futbo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.938Z

Vokrri e Suker komentojne ndeshjen Skenderbeu 8211 Dinamo Zagreb

0 brbr SSSAbrASS brbrNdeshja e play off e Champions League mes Skenderbeut dhe Dinamo Zagreb u ndoq nga mijera spektatore Mes tyre ishin edhe ish-futbolliste te njohur si Fadil Vokrri sot president i Federates Kosovare te Futbollit apo kroati Davor Suker Ne perfundim te takimit ata vleresuan loj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama