Rezultate te kerkimit per termin: +Dinamo +Zagrebit

Total: 579
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.542Z

Dinamo e Zagrebit do Hykën

Jahmir Hyka është gjithnjë e më pranë kalimit te Dinamo e Zagrebit. Pas paraqitjes së mirë që bëri mesfushori i Kombëtares në ndeshjen kundër Polonisë gjatë pjesës së dytë, i ka shtuar mundësitë vetes që të transferohet te klubi më i madh kroat. Vëllai i presidentit të D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.476Z

Dinamo e Zagrebit do Cikalleshin

e Marte 4 Nentor 20141034 am Klubi gjigant kroat Dinamo e Zagrebit interesohet per sherbimet e sulmuesit shqiptar Sokol Cikalleshi Lajmin e konfirmon vete presidenti i skuadres rekordmene kroate Zdravko Mamic Sipas ketij te fundit 24-vjecari eshte i zjarrte dhe me shume potence

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.647Z

Kupa UEFA, pranë përjashtimit Dinamo e Zagrebit?

Drejtuesit e skuadrës kroate, Dinamo e Zagrebit, i tremben faktit se ekipi i tyre mund të përjashtohet nga kompeticioni i dytë për nga rëndësia në futbollin evropian, Kupa UEFA, pas incidenteve të rënda të dhunës, protagonistë të së cilës u bënë tifozët e saj "ultras". Të enjten

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.384Z

Dinamo e Zagrebit, të dërguar VIP për Hykën

Jahmir Hyka është gjithmonë e më shumë pranë kalimit te Dinamo e Zagrebit. Vëllai i presidentit të klubit kroat, Zdravko Mamic, ishte në stadium për të ndjekur ndeshjen Shqipëri-Poloni (0-1). Fantazisti i Tiranës hyri në pjesën e dytë të ndeshjes dhe krijoi një përshtypje shumë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.692Z

“Xhorxh Bush-i” kosovar te Dinamo e Zagrebit

Autori i Lajmit: Redaksia A keni dëgjuar për Xhorxh Bush-in kosovar? Djaloshi ka vetëm tetëmbëdhjetë vjet, është fantastik, ndërsa prindërit, përpos talentit për futboll i kanë dhënë një emër të megapopullarizuar- theksojnë mediumet elektronike dhe të shkruara në Kroaci. Gjer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.591Z

Dinamo e Zagrebit, miqësore në Kosovë

Më 17 shkurt, në 1-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Kosovës, klubi më i famshëm kroat, Dinamo e Zagrebit, do të zhvillojë një miqësore në shtetin më të ri evropian. Ata do të përballen me Trepçën ‘89, duke i dhënë fund pritjes prej afro dhjetë vjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.935Z

Champions, Skënderbeu gjunjëzohet nga Dinamo Zagrebit në kohën shtesë

  Shkëmbi feston me skuadrën pas golit ndaj Dinamo Zagrebit Dinamo e Zagrebit ka fituar 2-1 ndeshje e parë ndaj Skënderbeut, e vlefshme për turin e play off të Champions League, në Elbasan Arena. Pjesa e parë e ndeshjes mes Skënderbeut dhe Dinamos është mbyllur rezultatin 1-0 me goli

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama