Rezultate te kerkimit per termin: +Dionis +Teqja

Total: 27
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.210Z

Pushohet kerkesepadia e Dionis Teqjes kunder vendimit te prokurorise

Tirane - Gjykata e Tiranes ka pranuar dje, heqjen dore te prokurorise nga gjykimi, per ceshtjen e Dionis Teqes. Pas padise se bere nga Teqja, dje akuza ne seancen e pare i ka bere me dije gjykates se prej disa ditesh ishte hequr bllokimi i pasurive te tij. Per kete, keta te fundit jane terhequr nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.083Z

Hiqet sekuestroja mbi pronat e kunatit të Bashës

 TIRANEProkuroria e Tiranës kërkon heqjen e sekuestros për dy kompanitë “Reno Albania” shpk dhe “Global Construcion”. Në të parën kunati i ministrit LulzimBasha, Erion Isufi rezulton të jetë bashkëpronar.Ishte organi i akuzës që pak ditë më parë vuri sekue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.965Z

Erion Isufi në gjykatë: Kam shtëpinë e sekuestruar

Kunati i ministrit Basha, me anë të avokatit ka kërkuar lirimin e shtëpisë nga masa e sekuestros TIRANË- Në kohën kur gjyqtarja Shefkije Demiraj po shprehej për vendim në lidhje me procesin gjyqësor të kërkesës së biznesmenit Dionis Teqja, që t’i lirohen llogaritë dhe pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.742Z

Akuzat e Braçes: Basha dhe familjarët e tij kanë privatizuar plehrat e Tiranës

Tiranë- Dy ditë pasi gazeta IDEA zbuloi se kompania që ka marrë ekskluzivitetin e shfrytëzimit të fushës së mbeturinave të Tiranës, pa depozituar asnjë pagesë për mbetjet e riciklueshme, është në pronësi të menaxherit të kompanisë Megatek ka reaguar edhe deputeti socialist Erjon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.474Z

Megatek, një muaj ulje, oferta argëtim e dhurata

Megatek, ka ndezur dritat e Pemës së Vitit të ri në një ceremoni festive që shënoi nisjen e një muaji plot ulje, oferta, argëtim dhe dhurata. Presidenti i Megatek, Dionis Teqja tha se në këtë muaj që shënon 7 vjetorin e Megatek ofrohen rreth 6700 artikuj me çmimet më të mira të vit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.688Z

Thellohet skandali i përpunimit të mbeturinave

Gazeta ShqipAkuzat Fakte të reja nxjerrin kunatin e kryebashkiakut të lidhur me pronarin e kompanisë Këshilltarët e PS: Fabrika, me njerëzit e Bashës Skandali i plehrave në Tiranë thellohet dhe më shumë në kuadër të përfshirjes së kunatit të kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Lul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.098Z

Dosja "Fazlliç", gati fletë thirrjet për bashkëpunëtorët

Prokuroria e Tiranës po përgatit fletëthirrje për bashkëpunëtorët në biznese të Damir Fazllic. Pas Erion Isufit, në prokurori do të dëshmojnë edhe Flutura Kola, si dhe persona të tjerë, që kanë apo kanë pasur lidhje të drejtpërdrejta me shtetasin serbo-boshnjak. "

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama