Rezultate te kerkimit per termin: +Disfat

Total: 1004
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.014Z

Mos e nxini bukurinë e disfatës!

Më në fund u shkërmoq përbindëshi politik që u formësua dhe u rrit para syve tanë. Ai përbindësh që fi toi ekzistencë kur PD fi lloi të përdorë pushtetin e marrë nga populli për të zëvendësuar shtetin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.863Z

Balotelli "feston" disfatën me Chelsean!

Mario Balotelli nuk e ka përjetuar aspak disfatën me Chelsean. Sulmuesi i Liverpoolit ka gjetur kohë që të dal për qejf në mbrëmjen kur Liverpooli u mposht nga Chelsea. Ai ka qëndruar në një klub nate deri në 4 e 30 të mëngjesit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.090Z

Barca e bën disfatën fitore

Barcelona ka arritur fitore në udhëtim te Villareali me rezultat 2 me 3. U dek se Barcelona do të pësonte disfatën e radhës pasi që ishte duke pësuar 2-0 pas 55 minutash lojë. Cani dhe Trigueros shënuan dy golat e parë për Villarealin. Por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.529Z

Dirk Kajt showMançesteri disfatëme Liverpulin

ANGLI- Premier Liga angleze është rihapur sërish, pas disfatës 3-1 të Mançesterit në “Anfield Road” ndaj Liverpulit. Të udhëhequr nga Dirk Kajt, të kuqtë e Keni Daglish i kanë shkaktuar humbjen e tretë sezonale ekipit t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.046Z

Skënderbeu humbet kreun, disfatë ndaj Flamurtarit

VLORË- Skënderbeu ka humbur kryesimin e kampionatit 4 javë përpara fundit, duke pësuar një disfatë shokuese në Vlorë, përballë Flamurtarit, skuadrës, së cilës i mori titullin një vit më parë. Vendasit kanë b&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.112Z

Disfatë për Arsenalintitulli është çështjee mbyllur

ANGLI- Arsenali u ka dhënë fund shpresave për titullin kampion, pas disfatës 2-1 në fushën e Boltonit. “Topçinjtë” kanë treguar edhe këtë herë se nuk dinë të bëjnë hapin e madh në momentet kyçe.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.168Z

Kombëtarja e femrave pësoi disfatë 7-1 nga Portugalia

Mund t’i gëzohemi faktit që futbolli i femrave të paktën prej disa vitesh edhe te ne ekziston, por duke qenë të ndërgjegjshëm se mbetet ende larg niveleve kompetitive. Kombëtarja e vajzave kuqezi pësoi një tjetër disfatë të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama