Rezultate te kerkimit per termin: +Disho

Total: 272
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.369Z

Boboshtica, Disho në kërkim ndërkombëtar

Gazeta ShqipKreu i OMONIA-s u dënua një vit burg për dhunim varresh. Metko: Dyshojmë se fshihet në Greqi Policia e Shtetit shpall në kërkim ndërkombëtar Naum Dishon, kreun e OMONIA-s në qytetin e Korçës, i dënuar me një vit burg për akuzën e dhunimit të varreve në fshatin Boboshti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.097Z

Korce arrestohet Naum Disho

brbrNaum Disho ish-kreu i OMONIA-s ne Korce i akuzuar per skandalin e varreve ne Boboshtice perfundon serish ne pranga Kete here ai akuzohet per vjedhjen e energjise elektrike Arrestimi i 58-vjecarit u be pas kontrollit te ushtruar ne banesen e tij nga OSHEE dhe policia e Korces pas informacioneve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.833Z

AK Te arrestohet Naum Disho

E shtune 10 Mars 2012 1317 AK PROTESTEAleanca Kuq e Zi ben thirrje per arrestimin e kreut te qarkut te OMONIA-s Naum Disho i cili edhe pse i denuar me vendim te Gjykates se Apelit per dhunim te varreve te Boboshtices vazhdon te jete i lire. Me parullat Na kthe eshtrat gjeneral Qeveria tund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.176Z

Disho, Gjyqtarët shqiptar të padëshiruar në Greqi

Korçë- Mbështetja që i jep shteti grek kreut të Omonias, Naum Disho është e fortë dhe kjo vërtetohet me ndodhitë e paprecendenta që kanë shoqeruar së fundmi aktorët e odisesë gjyqesore ‘Naum Disho’.Shteti grek ka ndaluar që të shkelin tokën e tij 3 nga gjyqtarët e dosj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.588Z

Nuam Disho Denimi im politik

E merkure 11 Janar 2012 1322 NAUM DISHONje dite pas denimit me 1 vit burg dhe kur policia ende nuk ka ekzekutuar arrestimin e tij Nuam Disho kreu i OMONIA-s per qarkun e Korces deklaron se do ti drejtohet Gjykates se Larte. Disho ka perseritur per mediat se vendimi i Apelit eshte teresisht politik.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.658Z

U dënua me 1 vit burg, zhduket Naum Disho

Naum Disho KORÇE- Policia e Korçës nuk ka mundur të arrestojë kreun e OMONIA-s, Naum Disho pasi nuk dihet vendndodhja e tij. Në zbatim të vendimit të Gjykatës së Apelit, pas marrjes së urdhër- arrestit, policia e Korçës njoftoi se nuk e ka gjetur në banesë shtetasin, Naum Disho, i ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.082Z

Naum Disho merr pafajësinë, gjykata: Nuk dhunoi varre në Boboshticë

Korçë- Naum Disho është shpallur i pafajshëm nga Gjykata e Apelit në Korçë për dhunimin e varreve dhe ndërtim ilegal në fshatin Boboshticë. Siaps gjykatës nuk ka vepër penale për Dishon dhe dy punëtorët. Sakaq Disho dhe dy punëtorët fitojnë lirinë pas një beteje 2-vjeçare, edh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama