Rezultate te kerkimit per termin: +Ditt

Total: 547
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.395Z

TRIDHJET DITT E RAMAZANIT

Pavaresisht se kush i gatuan dhe si i shtron ne sofer gjelleve te shtruara ne darkat dhe drekat e politikaneve u bie ere djerse varfanjakesh. Dhe ato darka e dreka nuk shtrohen per ta ngire barkun e te ftuarave por per ta stolisur me tipare njerezore masken e nikoqirit. Andaj kur uleni prane sofrave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.633Z

Akuzat, PD argumenton pezullimin e dietave të socialistëve

Kodi i Punës, në nenin 197, thotë se grevë mund të bëjnë vetëm sindikalistët Kodi i Puns nuk parashikon dhnien e dietave pr rastet kur bhet grev urie. N kt mnyr, deputeti demokrat Sherefedin Shehu iu kundrprgjigj dje akuzave t kolegve t tij socialist pr ndrprerjen e rrog

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

Mua uron festn e Fitr Bajramit

Kryetari i Komunitetit Musliman shqiptar haxhi Selim Mua ka uruar t gjith besimtart mysliman shqiptar brenda dhe jasht Shqipris, festn e Fitr Bajramit. N mesazhin e urimit, Mua uron q kjo fest t sjell me ndihmn e Zotit gzim dhe harmoni. Profeti Muhamed (paqja dhe bekimi i Zotit qofshin mbi t) na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.722Z

Nxehti afrikan, temperaturat në rritje edhe javës tjetër

Masat e thata dhe t nxehta q kan ardhur nga Afrika Veriore kan sjell rritje t temperaturave n gjith vendin. Meteorologt e Shrbimit Ushtarak parashikojn rritje t temperaturave minimale dhe maksimale n ditt n vijim. E marta parashikohet t jet nj nga ditt m t nxehta t javs s ardhshm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.283Z

Meteoalb: Java në vijim e ftohtë dhe pa rreshje

Ditt e ftohta q kemi prjetuar gjat ksaj jave do t jen prezente pothuajse deri n fund t muajit janar. Metereologt parashikojn q edhe n javn q vjen moti t jet i ftoht dhe pa rreshje, temperaturat pritet t rriten vetm me nj grad. "Moti do jet i ftoht, temepraturat do t rriten me nje grad n vlerat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.675Z

Rradhë në tërheqjen e pasaportave në Fier

Ngutja e emigrantve pr tu pajisur me pasaportat e reja biometrike ka shtuar fluksin e t interesuarve n qytetin e Fierit. Paraqitja e tyre n sportelet e trheqjes s pasoprtave sht shoqruar me tension dhe kaos dukeq rradht t zhvendosen n muret dhe tarracn e ndrtess. Numri i lart i prodhimit t pasaporta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.196Z

Denoncimi i Vokshit: Ja korrupsioni 100 mln euro i Edi Ramës

Deputetja e Partis Demokratike, Albana Vokshi ka dal publikisht pr t ofruar fakte mbi afera korruptive ku rezulton t jet i implikuar kryetari i Bashkis s Tirans, Edi Rama. Bhet fjal pr prfitimin e nj shum prej t paktn 100 milion euro si kmbim pr leje ndrtimi. Deputetja demokrate e cila n ditt e fun

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama