Rezultate te kerkimit per termin: +Dita

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.664Z

DITA PA NJERZ

Dita pa makina ishte dite me smog me stres me komunizem me majmuneri me dhune me abuzime me tallje dhe me spam. Ajo prodhoi te kunderten e asaj qe ne perendim eshte konceptuar te prodhoje. Ne thelb ishte nje dite cnjerezore. DITA ME SMOG Nese dikush ka menduar qe dita pa makina do na i lironte vr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.703Z

Dita pa njerez

Dita pa makina ishte dite me smog me stres me komunizem me majmuneri me dhune me abuzime me tallje dhe me spam. Ajo prodhoi te kunderten e asaj qe ne perendim eshte konceptuar te prodhoje. Ne thelb ishte nje dite cnjerezore. DITA ME SMOG Nese dikush ka menduar qe dita pa makina do na i lironte vr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.458Z

Dita e babait

Sot në SHBA është Dita e Babait, një rast për të nderuar kontributet e etërve në familje dhe shoqëri. Dita e Babait festohet çdo vit të dielën e tretë të qershorit, që këtë vit përkon me ditën e parë të verës në hemisferën veriore. Familjet zakonisht e festojnë këtë ditë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.928Z

Sot është dita

Nga Skënder Minxhozi Zakonisht sot, në tetë dhjetor, shqiptarët ndalen një çast për të kthyer kokën drejt një kohe që tashmë duket e largët dhe disi e ftohtë për kujtesën njerëzore. Vitet, 26 të tillë, bëjnë punën e tyre. Studentët e dhjetorit 90 kanë kohë që kanë nisu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.483Z

Dita 1

Nga Erjon Braçe Dy gjera nisin me “zero”. Biznesi i vogel, nga sot, do te kete ZERO LEKE tatim mbi fitimet e tij; Cilido qe sot e ka nje te tille, cilido ëe ka ide per nje “pune te vogel”-prodhim, tregtim apo sherbim, vecanerisht emigrant apo i ri/e re, nga sot, mund te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.733Z

Dita e ngadhënjimit

8 dhjetori është dita e bekuar, dita e amshuar që siç thotë Naim Frashri, lindi nga perëndimi, është dita e ngadhënjimit, idealit evropian të rinisë shqiptare, vokacionit perëndimor të kombit shqiptar. Shqipëria si Evropa, Shqipëria në NATO ishte kryefjala jonë në 8 dhjetor Nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.242Z

Meta: Kjo sështë dita e frikës, është dita e ripërtëritjes

Vizita Kreu i Kuvendit, Ilir Meta, vizitoi dje Kryegjyshatën e Bektashinjve nga ku përcolli urimet më të mira për të gjithë besimtarët. Duke marrë shkas nga ngjarjet e terrorit në Bruksel, Meta riktheu në vëmendje rëndësinë e ruajtjes dhe forcimit të bashkëjetesës ndërfetare në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama