Rezultate te kerkimit per termin: +Diten

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:35.962Z

Bashkite, braktisin Diten e Veres

Ndryshe nga disa qytete ku festimet kane qene te organizuara nga bashkite, ne Korce, Durres, Gjirokaster, Shkoder, Vlore, apo dhe ne rrethe te tjera, institucionet vendore jane dorezuar. Elbasani dhe Tirana kane thithur mijera qytetare nga rrethe te ndryshme, qe kane lene vendbanimet, per t'u perfsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.837Z

Meteorologet:Shi diten e zgjedhjeve

Ne te gjithe vendin do te kete rreshje shiu diten e diele.Temperaturat do te jene te larta, por rreshjet e shiut do te vazhdojne deri ne mesjaven e javes se ardhshme.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.221Z

Vetevendosje koncert per Diten e Flamurit

Prishtine Rock per bashkim eshte koncerti i cili do te mbahet ne Prishtine me 28 Nentor per Diten e Flamurit. Ky koncert organizohet nga levizja Vetevendosje se bashku me Rrjetin e Organizatave Shqiptare me qellim qe ti bashkoje shqiptaret ne Diten e Flamurit. Anetari i levizjes Vetevendosje Hysen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.635Z

Rama feston diten e muzikes

Ne diten e muzikes, qytetaret e Tiranes u pershendeten nga vete kryetari i Bashkise se Tiranes, i cili performoi live duke kenduar se bashku me grupin West Side Family.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.393Z

Berthamoret negociatat ne diten e dyte

Irani dhe fuqite boterore kane nisur ne Gjeneve te Zvicres diten e dyte te bisedimeve mbi programin berthamor te Teheranit. Seanca e pare e bisedimeve e zhvilluar dje zgjati 10 ore dhe u vleresua nga diplomatet iraniane si konstruktive dhe qe perben nje hap perpara. Edhe burime Perendimo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.459Z

Pritje per diten Kombetare te Austrise

Ne Diten kombetare te Austrise ambasada e ketij shteti ne Shqiperi organizoi nje pritje ku moren pjese mes te tjeresh politikane shqiptare pjesetare te trupit diplomatik e klerit si dhe artiste e biznesmene vendas qe bashkepunojne me ata austriake. Fjalen e hapjes shkelqesia e tij Fl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.301Z

Te rinjte "harrojne" diten e tyre

E vetmja dite qe te rinjte kane ne dispozicion per te kerkuar te drejtat e tyre, eshte harruar jo vetem nga ata, por edhe nga pushteti qendror dhe vendor. Te vetmit qe e kane kujtuar Diten Nderkombetare te Rinise kane qene disa struktura politike. Ne kete menyre, duket se kjo dite ka marre karakter

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama