Rezultate te kerkimit per termin: +Djemt

Total: 2302
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.499Z

Arrestohen djemtë e tre ministrave turq

  Policia turke ka arrestuar djemtë e tre ministrave të kabinetit, nën akuzat për mitmarrje, të cilat lidhen me tenderë publikë.Reuters, duke u thirrur në mediat turke, raporton se tre të arrestuarit janë djemtë e ministrit të Brendsh&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.042Z

Djemtë e Mubarakut lirohen nga disa akuza

Një gjykatë në Egjipt ka liruar dy djemtë e ish-presidentit Hosni Mubarak dhe kryeministrin e fundit të tij nga disa akuza kundër tyre. Gjykata ka gjetur Gamal dhe Alaal Mubarakun të pafajshëm nga akuzat për korrupsion. Ish-kryeministri Ahmed Shafiq, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.531Z

Britney prezanton të dashurin me dy djemtë (FOTO )

Sa i takon lidhjeve, këngëtarja Britney Spears është një katastrofë më vete, ndërsa numëron shumë ndarje. Por duket se më në fund ajo ka gjetur dashurinë, e ku pranë saj qëndron një shkrimtar. Edhe më herët aj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.492Z

Arrestohen djemtë e 3 ministrave turq, akuzohen për mitmarrje

STAMBOLL- Policia turke ka arrestuar djemtë e tre ministrave të kabinetit, nën akuzat për mitmarrje, të cilat lidhen me tendera publikë. Siç raporton agjencia e lajmeve, “Reuters”, tre të arrestuarit janë djemtë e ministrit të Bren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.427Z

Kika nga Peja fillon t'i ngacmoj djemtë e BBA

Para se të hyj është thënë se ai është homoseksual. Këtë gjë Kika nga Peja po e konifrmon vet  përmes ngacmimeve që po u bën banorëve meshkujve në Big Brother. Sot që dita është e bukur dhe banorët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.986Z

Pamela: Djemtë e mi e dinë për videon time seksi

Pamela Anderson ka thënë se është e sigurt që djemtë e saj adoleshentë e dinë për seksi-videon e saj me ish-burrin, Tommy Lee. Aktorja këtë deklaratë e ka dhënë për revistën “Elle”, ndërsa ka shtuar se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.493Z

Arrestohen djemtë e 3 ministrave turq, akuzë për mitmarrje

STAMBOLL- Policia turke ka arrestuar djemtë e tre ministrave të kabinetit, nën akuzat për mitmarrje, të cilat lidhen me tendera publikë. Siç raporton agjencia e lajmeve, “Reuters”, tre të arrestuarit janë djemtë e ministrit të Bren

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama