Rezultate te kerkimit per termin: +Djemte

Total: 2430
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.729Z

Djemte sepate kokes babait

BALLSH/ Mitat Dauti ka perfunduar ne spital ne gjendje te rende pasi eshte rrahur nga te bijte Policia ben te ditur se kryefamiljari i divorcuar prej se shoqes ushtronte shpesh dhune ndaj saj Nje shtetas nga Ballshi i quajtur Mitat Dauti 54 vjec baba i tre djemve eshte dhunuar prej tyre. Sipas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.213Z

Djemte flasin ne ballkon

29/01/10 19:38 Ne dhomen e gjumit vajzat flasin. Ne nje moment ne dhome hyjne Seldi dhe Gjimi te cilet shtrihen bashke me vajzat. Pas tyre hyn edhe Edi. Te gjithe flasin dhe bejne shaka, ndersa te tjeret jane duke perfunduar pastrimin. Erjoni dhe Hakiu rregullojne tavolinat dhe karriket. Pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.718Z

Liami mund djemte ne tenis

Liami e Arbri qendrojne ne oborr duke luajtur tenis e gjate lojes djemte konfrontohen me njeri-tjetrin e me Erionin i cili mban shenim piket qe ata shenojne. Liami eshte ne avantazh karshi Arbrit i cili pretendon se ka me shume pike nderkohe qe banoret e tjere qendrojne rreth tyre duke pare lojen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.730Z

Prona djemte masakrojne babane

/ / Sipas policise 53-vjecari Dauti u godit me sepate ne koke dhe leva hekuri. Hetimet paraprake tregojne se dhunimi i babait erdhi pas nje sherri per motive pronesie me djemte e tij. Burimet e policise bejne te ditur se babai i tre djemve kishte 5 vjet qe ishte divorcuar m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.872Z

Britney Spears udheton me dy djemte

Per here te pare qe kur humbi kujdestrarine e femijeve, Britney Spears eshte nisur ne nje udhetim jashte Kalifornise me dy djemte e saj, Preston dhe Jayden. Ata shkuan se bashku ne Luiziana, ku takuan gjysherit, si dhe ne Kentwood.  Nje burim i tha revistes “People” se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.153Z

Djemte marrin me te mire Genten

Pas ngrenies se drekes konkurentet fillojne te merren me pastrimin e shtepise. Gjate kesaj kohe ata edhe argetohen. Djemte e shtepise perpiqen qe te bejne te qeshe e te argetohet edhe Gentjana e cila per disa minuta me radhe qau me te madhe. Ata e keshilluan qe ajo te mos merzitet dhe filluan ta n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.877Z

Djemte ngacmojne Gerten ajo Jeni bere monoton te merzitshem

Nje pjese e djemve rrine jashte duke u stervitur ndersa nje pjese tjeter ndodhen brenda ne shtepi. Arber qendron prane Gertes dhe ka shprehur dite me pare simpati per te. banoret e tjere duke vere re afrimin e tij ndaj vazos fillojne e i ngacmojne shpesh. sapo Gerta hap nje bisede te caktuar djemte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama