Rezultate te kerkimit per termin: +Doganave

Total: 6081
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:41.998Z

Shkarkohet kreu i Doganave

Performanca jo e mire ne grumbullimin e te ardhurave per buxhetin e shtetit eshte bere shkak per shkarkimin e Drejtorit te Pergjithshem te Doganave, Perparim Dervishi. Sipas burimeve ne Ministrine e Financave, Dervishi zevendesohet nga nendrejtori aktual i doganave, Rifat Gjoni. Burime zyrtare nga M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.760Z

OBB, kontroll Doganave në Shqipëri

Drejtoria e Përgjithshme e Doganave do të asistohet nga qershori i këtij viti me një grup pune nga Organizata Botërore e Doganave, për të hartuar një plan strategjik të këtij institucioni. Kjo u bë e ditur dje, gjatë një takimi të kreut të Drejtorisë së Përgjithshme të Doganave, F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.609Z

Drejtori i Doganave jep dorëheqjen

11/06/2005  Largohen nga detyra dhe tre drejtorë tatimesh Drejtori i Doganave, Shpëtim Idrizi, ka dhënë dorëheqjen nga pozicioni i drejtorit, duke respektuar rregulloren për fushatën zgjedhore. Kandidimi si deputet e obligon drejtorin e Doganave të japë dorëheqjen. Drejtori i Do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.294Z

Shkarkohet drejtori i Përgjithshëm të Doganave

Shkarkohet nga detyra Drejtori i Përgjithshëm i Doganave Endri Pema. Qeveria në mbledhjen e sotme, ka vendosur shkarkimin e kryedoganierit nga detyra . Në vend të Endri Pemës, në drejtorinë e Përgjithshme të Doganave është emëruar Flamur Gjymishka. Shkarkimi i kreut të mëparshëm t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.294Z

Shkarkohet drejtori i Përgjithshëm të Doganave

Shkarkohet nga detyra Drejtori i Përgjithshëm i Doganave Endri Pema. Qeveria në mbledhjen e sotme, ka vendosur shkarkimin e kryedoganierit nga detyra . Në vend të Endri Pemës, në drejtorinë e Përgjithshme të Doganave është emëruar Flamur Gjymishka. Shkarkimi i kreut të mëparshëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.311Z

Shkarkohet Drejtori i Doganave

Tiranë, 28 prill, NOA - Këshilli i Ministrave në mbledhjen e sotme vendosi shkarkimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Doganave, Endri Pema. Gjithashtu, Këshilli i Ministrave miratoi emërimi e drejtorit të ri, i cili do të jetë Flamur Gjymishka. Kreu i doganave është dhe posti q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.483Z

Shkarkime ne Drejtorine e Doganave

brbrPerformanca e dobet ne administraten doganore ka sjell furtune ne kupolen drejtuese Tre nendrejtoret Zamir Shtylla Mirela Meko dhe  Elidon Konomi jane shkarkuar nga detyra Qeveria e kontaktuar nga Vizion Plus nuk pranoi te beje komente por burime prane saj bejne te ditur se levizjet jane ber

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama